STUDENTU PROFESIONĀLAIS  

SPA SPECIĀLISTU KONKURSS

 MEISTARU ALEJA 

 

 

STUDENTU KONKURSS MEISTARU ALEJA

Pasākumu organizē:

profesionālais mācību centrs SPA SCHOOL

sadarbībā ar Latvijas SPA&Wellness Federāciju

 

Jau 3 gadus pēc kārtas  profesionālais mācību centrs  SPA SCHOOL  rīko konkursu,  kurā piedalās topošie SPA speciālisti – SPA SCHOOL studenti.

Konkursa dalībnieki šobrīd vēl atrodas  mācību procesā, viņiem vēl jānokārto valsts kvalifikācijas eksāmeni un jāsaņem Starptautiskais Diploms,  bet jau tagad viņi ir gatavi nodemonstrēt savas prasmes un parādīt SPA masāžas tehniku skaistumu!

„Meistaru Aleja” ir lieliska iespēja SPA centru vadītājiem ieraudzīt  SAVU Speciālistu, kurš būs gatavs izzināt jaunas tehnikas un pielietot tās praksē! Pieredze rāda, ka bieži vien ir vieglāk «izaudzināt» savu darbinieku no talantīgo studentu skaita nekā pāraudzināt jau pieredzējušu, darba rutīnā ieslīgušu darbinieku.

Konkursa „Meisteru Aleja” mērķis ir parādīt māsāžas skaistumu, iepazīstināt ar tehnikas standartiem un  prasībām, parādīt tehnikas dažādību un palīdzēt saprast, kura no tehnikām vajadzīga tieši Jums.
Konkurss sastāv no 2 daļām, dalībniekus vērtēs profesionāla  komisija, kura izvēlēsies labāko no dalībniekiem katrā nominācijā.

Konkursa dalībniekiem ir jānodemonstrē augsta meistarība masāžas tehnikās, profesionāla attieksme pret klientu, kā arī jāizveido pareizs darbavietas noformējums.

‘Meistaru aleja 2018’  ir SPA School labāko absolventu masāžas mākslu  demonstrējumi, individuālas konsultācijas par mugurkaula diagnostiku, krāsu terapijas un čakru diagnostiku, jogas un taidzi nodarbības, ka arī iespēja iegādāties profesionālo kosmētiku, aromterapijas produktus, dziedošos traukus un daudz ko citu par īpašām cenām!

Konkursa «Meistaru Aleja» norises reglaments:
Pirmā daļa: Klasiskā masāža. 
Dalībnieki demonstrē klasiskās masāžas iemaņas.
Otrā daļa: SPA tehnika.
Dalībnieki demonstrē dažādas tehnikas pēc savas izvēles. Vienlaikus tiks parādītas tādas tehnikas kā ‘reflektorās zonas masāža’, ‘medus masāža’, ‘karsto akmeņu masāža’ u.c.

Konkursa dalībniekus vērtēs  SPA SCHOOL  pedagogi, kā arī profesionāli eksperti – labāko Latvijas SPA centru pārstāvji.

“Meistaru Aleja” ir šovs topošajiem SPA Speciālistiem, jaunajām zvaigznēm, kuras iedegsies profesionālajās SPA debesīs. Tā ir Jūsu iespēja uzzināt  vairāk par jaunības un veselības uzturēšanu, kā arī atrast savu Meistaru!

×