Profesora Enrike Kastella Garsias (SPĀNIJA) autormasāžas tehnika

Ķermeņa hemolimfātiskā drenāža

Apmācības datumi: 09. – 11.novembrī

Divdesmitā gadsimta 30-tajos gados tika izstrādāta jauna masāžas metode, kas mūsdienās ir pazīstama ar nosaukumu “Limfodrenāža”. Tā galvenokārt iedarbojas uz limfātisko sistēmu.

Manuālās terapijas institūtā “INMASTER” profesors Enrike Kastella Garsia izstrādāja autormasāžas tehniku, kas ieguva nosaukumu “Hemolimfātiskā drenāža”. Šīs metodes priekšrocības un specifiskais efekts izpaužas ne tikai limfātiskās un vēnu sistēmas stāvokļa uzlabošanā, bet arī ietekmējot vienu no svarīgākajiem ķermeņa šķidrumiem – intersticiālo šķidrumu. Šāda veida pieeja mērķtiecīgi ietekmē un risina katras sistēmas specifiskās problēmas (varikozās vēnas, limfostāze, imunitātes pazemināšanās, šūnu un audu barošanās traucējumi, vecuma un patoloģiskais sausums utt.). Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, tiek izmantoti daudzveidīgi masāžas paņēmieni, kas iedarbojas uz limfteci un venozo asinsriti. Pielietojot hemolimfātisko drenāžu, paaugstinās imunitāte, pastiprinās diurēze, sadalīšanās produkti aktīvi izvadās no organisma, mazinās dažāda veida tūskas, uzlabojas vielmaiņa, tiek novērsta liekā šķidruma uzkrāšanās, aktivizējas oksidācijas procesi audos, kā arī histamīnam līdzīgu vielu veidošanās; aktivizējas parasimpatiskā sistēma. Bez hemolimfātiskās drenāžas tehnikas nav iespējama pacienta pilnvērtīga aprūpe, ja pat tā ir imunitātes pazemināšanās, vispārēja organisma attīrīšana vai hipertoniskas slimības ārstēšana.

Pulsējošas, lēnas viļņveidīgas kustības lieliski imitē gan asinsvadu pulsāciju, gan muskuļu kontrakcijas. Plašais paņēmienu klāsts neļauj pierast pie taktīlajiem kairinājumiem, kā rezultātā ietekme uz nervu sistēmu vienmēr ir 100%.

Pasniedzējs: Romans Makarovs (Krievija) – Wellness un SPA masāžas tehnoloģiju skolas “Magistra” pasniedzējs, (Sankt-Pēterburga), ārsts, rehabilitologs, SPA terapeits, Enrikes Garsias masāžas tehniku pasniedzējs.

Apmācības datumi: 2020. gada 09. – 11.novembrī
Apmācības laiks: 10:00 – 17:00

Apmācības maksa: 230,- Eur
Īpašā cena tikai WEL kartes īpašniekiem: 210,- Eur

×