Sejas un ķermeņa skrubis

Skrubis. Kāpēc jums ir nepieciešams skrubis jūsu pastāvīgajā ādas kopšanas komplektā? Rūpīgai ādas attīrīšanai no netīrumiem un raga slāņa. Skrubēties ir nepieciešams, ņemot vērā jūsu ādas tipu: • Taukaina āda – 2-3 reizes nedēļā, • Jutīga āda – 2-3 reizes mēnesī, • Sausa āda – reizi mēnesī, • Normāla āda – 1-2 reizes nedēļā.

lasīt vairāk

Joga acīm – vingrinājumi redzes atjaunošanai!

Acis ir mūsu maņu orgāns. Vienkārši padomājiet, apmēram 90% no ārpasaules iegūtās informācijas cilvēkā nonāk caur aci. Un šī cilvēka sarežģītā “optiskā ierīce” ļoti cieš mūsdienu pasaulē, kad interneta vietnē tiek aktivizēts darbs, mācības un izklaide.

lasīt vairāk

Vitamīns D-saules vitamīns

D vitamīns Sākoties siltajai sezonai, ir pienācis laiks absorbēt šo svarīgo, ļoti nepieciešamo vitamīnu. Mūsu platuma grādos tiek uzskatīts, ka visspēcīgākā saules aktivitāte ir no maija līdz augustam. D vitamīns attiecas uz vielām, kuras mūsu ķermenis ražo pats. Bet tam ir jāizveido nepieciešamie apstākļi: tas tiek sintezēts ādā, saules gaismas ietekmē.

lasīt vairāk

Pavasara hipovitaminoze

Lielākā daļa cilvēku ļoti labi zina pavasara hipovitaminozi. Kāpēc? Svaigu dārzeņu un augļu pārpilnība veikalos ir tikai ilūzija. Rudens raža, kas saglabāta līdz pavasarim, vairs nesatur nepieciešamos vitamīnus, ilgstoši uzglabājot, vitamīni tiek iznīcināti dažādu faktoru ietekmē: gaisma, skābeklis, saskare ar metāliem, nepareizi temperatūras režīmi. Tāpat ziemā palielinās rafinētu, konservētu, kā arī ilgstoši termiski apstrādātu pārtikas…

lasīt vairāk

Ametista druza

Ametists, violetas krāsas kvarcs. Kristālu kopums, kas ir pieaudzis uz kopīgas pamatnes (parasti uz ahāta), izveido neticami skaistas druzas.

lasīt vairāk

Detoks

Kas ir detoks un kāpēc tas ir vajadzīgs.  Detoks. Šo vārdu tagad dzird katrs cilvēks. Detoksa jēdziens radies no ajūrvēdas mācības. Bet pēdējā laikā tas ir kļuvis par īstu modes tendenci. Detoksikācija – tā ir dažādu toksisku vielu iznīcināšanas un neitralizācijas process ar ķīmiskām, fizikālām vai bioloģiskām metodēm. Detoksikācija ir dabiska un mākslīga toksīnu izvadīšana…

lasīt vairāk

Skaisti mati mājas apstākļos

Parunāsim par matu skaistumu un galvas ādas veselību? Pēc ziemas aukstuma un vēja un vel ar ierobežojumiem uz friziera apmeklējumu, tik aktuāla tēma. Galu galā matu skaistums sievietei ir ļoti svarīgs, ne velti, mainoties dzīvē, sieviete vienmēr radikāli maina frizūru Cik bieži jūs sastopaties ar tādām problēmām kā blāvi, vāji mati, sadalīti gali, blaugznas, ekzēma,…

lasīt vairāk

2.Daļa. Ēteriskās eļļas-repelenti dzīvniekiem

Mājdzīvniekiem ir nepieciešams sagatavot sāvādākus, neka cilvekiem, maisījumus, jo dažas ēteriskās eļļas var būt toksiskas jūsu mājdzīvniekiem un var nāvējoši ietekmēt viņu veselību un dzīvi. Esiet piesardzīgs, uzklājiet maisījumu tikai uz dzīvnieka kaklasiksnas, apģērba vai vilnas, nekādā gadījumā nelieciet maisījumu uz dzīvnieka ādas un neļaujiet tam laizīt.

lasīt vairāk
×