SPA Speciālistu konkurss

„MEISTARU ALEJA”

  1. gada 7.novembrī Baltic Beauty izstādes ietvaros, Ķīpsalā, notiks jauno SPA Speciālistu konkurss, ar darba stāžu mazāk nekā 2 gadi. Konkursa dalībnieki nesen nolika valsts kvalifikācijas eksāmenus, viņiem vēl priekšā darbs labākajos SPA centros Latvijā un Eiropā,  bet jau šobrīd viņi ir gatavi nodemonstrēt savas prasmes un parādīt SPA masāžas tehnikas skaistumu!

„Meistaru Aleja” ir lieliska iespēja SPA centru vadītājiem ieraudzīt  SAVU Speciālistu, kurš būs gatavs izzināt jaunas tehnikas un praktizēt! Pieredze rāda, ka bieži vien ir vieglāk «izaudzināt» savu darbinieku no talantīgo absolventa skaita, nekā pāraudzināt jau pieredzējušu, darba rutīnā ieslīgušu darbinieku.

Konkursa „Meistaru Aleja” mērķis ir parādīt māsāžas skaistumu, iepazīstināt ar tehnikas standartiem un  prasībām, parādīt tehnikas dažādību un palīdzēt saprast, kura no tehnikām vajadzīga tieši Jums.

Konkursa dalībniekiem ir jānodemonstrē augstu meistarību masāžas tehnikās, profesionālu attieksmi pret klientu, kā arī pareizu darbavietas noformējumu.

 

Konkursa norises vieta: izstāde Baltic Beauty 2020, Rīga.

Norises laiks: 2020. gada 07.novembrī, no 12:30 līdz 17:00.

 

Organizators: mācību centrs SPA SCHOOL ar Latvijas SPA&Wellness Federācijas atbalstu.

Atbildīgā personā: Elena Vlasikova, tālr. 29428060, e-pasts: director@spaschool.lv

 

“Meistaru Aleja” ir šovs topošajiem SPA Speciālistiem, jaunām zvaigznēm, kuras iedegsies profesionālajās SPA debesīs.Tā ir Jūsu iespēja uzzināt  vairāk par jaunības saglabāšanu un veselības profilaksi, kā arī atrast savu Meistaru!


www.spaschool.lv

 

 

×