Īpašiem iespaidiem, emocijām un jogas praksēm bagāts garīgs ceļojums tiem, kas sapņo saskarties ar senajām Indijas tradīcijām!

Mūsu ceļojums uz Indiju nav dziļš retrīts, tas ir ceļojums, kas  ir paredzēts kā savlaicīga un laba iespēja iziet spēcīgu rehabilitāciju pēc ziemas perioda un galvenais sajust sevi – pilnu dzīvības, spēka un sajust savus orientierus, attīrītus no visa liekā un prāta uzspiestā.

Ekskursijas programma tiek apvienota ar jogas nodarbībām, elpošanas praksēm un meditācijām. 

 

Ceļojuma laikā vadošais SPA SCHOOL pasniedzējs Vasilijs Vigdorovs iedziļinās jogas filozofijā, reliģiju vēsturē, garīgajās praksēs, sniegs enerģiju un sniegs daudz zināšanu par Vēdisko kultūru.
“Joga” nozīmē savienojumu, vienotību, harmoniju… Pirmkārt, saziņu un harmoniju ar Sevi….

Ekskursijas programmā:

  • ikdienas jogas nodarbības uzlabos visu ķermeņa sistēmu darbību, attīstīs lokanību un paaugstinās muskuļu tonusu (teorija un prakse, āsanas, mantras, mudras);
  • meditācijas un elpošanas prakse (stresa seku likvidēšana, depresijas un emocionālās izdegšanas novēršana);
  • ekskursijas uz skaistākajām vietām krieviski runājoša gida pavadībā (iepazīšanās ar Indijas kultūru un vēsturi).
  1. diena 

Ierašanās Rīga – Deli plkst. 5.00.

Transfērs uz Rišikešu (5 stundas), brokastis pa ceļam.

Rišikeša ir pilsēta Indijas ziemeļos, Himalaju pakājē. Indijas svētā pilsēta ir “jogas galvaspilsēta”, tā ir vieta, kur savienojas dievišķais un dabiskais, tuvinot mūs dievbijībai, mieram un gudrībai. Šeit tek Indijas svētā upe Ganga. Tiek uzskatīts, ka, ienirstot tās ūdeņos, jūs nomazgājat visus grēkus, attīrāt savu dvēseli un atrodat mieru.

Izmitināšana viesnīcā, pusdienas, atpūta.

Nakts uguns pudža

Gangas upes abos krastos pulcējas cilvēki, dzied dziesmas, lasa lūgšanas. Priesteri rokās tur lielas bļodas ar uguni, tempļos sāk skanēt gongi, gaisu piepilda dziedājumu skaņas. Pēc ceremonijas upē tiek ielaistas laiviņas ar ziediem, svecēm un vīraku. Tas ir maģisks skats!!! Šajā svētajā vietā izteiktās vēlmes noteikti piepildīsies …

2.diena

Rīta jogas prakse.

Pēc tam apskates ekskursija Rišikešā. Mēs redzēsim divas pilsētas daļas, kuras atdala Ganga, kuras savieno slavenais Lakšman Džhulas (Lakshman Jhoola) piekares tilts. Apmeklēsim Bharat Mandir (Bharat Mandir) tempļus – pilsētas vecāko templi, kas veltīts dievam Višnu un Nilkanta Mahadeva (Nilkanth Mahadev) templi, kas celts vietā, kur Šiva dzēra indi, kas draudēja iznīcināt visu dzīvo.

 

Vakarā mēs veicam Ganga Aarti – tas ir ikdienas dievietes Gangas pielūgšanas rituāls, kas parasti notiek saulrieta laikā svētās upes krastā.

 

3.diena – 4.diena

Ašrams Parmarth Niketan – (svēta ceremonija) Swami Sivananda – 1 nakts ašramā, jogas prakse, meditācija, tikšanās ar Skolotājiem.

5.diena

Pēc izvēles: jūs varat pavadīt 3. dienu Ašramā vai doties uz raftingu (apmaksā atsevišķi).

Nakts viesnīcā.

6.diena

Kunjapuri (Kunja Puri) – rītausmas sagaidīšana Templī, kas atrodas 1645 metru augstumā no jūras līmeņa, jogas prakse un meditācija.

Pēc tam brauciens uz Haridvaru.

Nakts viesnīcā

7.diena

Haridvara ir viena no septiņām Indijas svētajām pilsētām. To sauc arī par “Dievu mājvietu” (tulkojumā Hari – DIEVS un Dvar – VĀRTI). Haridvaras galvenā skatvieta ir ghat Hari Ki Pauri (tulkojumā kā “Kunga pēda”), kas celta pirmajā gadsimtā pirms mūsu ēras, tā kalpo kā vissvētākā vieta peldēšanai. .

Apmeklēsim Mansa Devi un Chanda Devi tempļus, kas atrodas kalna galā, kur uzkāpsim ar trošu vagoniņu. No tempļa teritorijas paveras elpu aizraujošs skats uz visu pilsētu un tās apkārtni.

Nakts viesnīcā.

8.diena

Agri no rīta izbraucam uz Deli (5 stundas ar vilcienu).

Vēsturiski Deli tiek saukta par “Septiņu impēriju galvaspilsētu”. Apskates ekskursija pa Deli – apmeklēsim šīs apbrīnojamās pilsētas skaistākās un slavenākās vietas: Indijas vārtus, Parlamentu,  kas saglabājies līdz mūsdienām.

Gurudwara Bangla Sahb — sikhu templis (tā ir lielākā Deli) galvenā ēka ir pilnībā izgatavota no marmora un dekorēta ar zelta kupoliem.

 

Mēs redzēsim neticami skaisto sniegbalto Lotosa templi visu reliģiju templis),

tālāk dosimies uz Aksharhdam templi – šis ir lielākais hinduistu templis pasaulē, kas ir iekļauts Ginesa rekordu grāmatā, tas tiešām pārsteidz ar savu izmēru, greznību un skaistumu. Vakara laikā Akshardham teritorijā, apmeklētāji var redzēt grandiozu lāzeršovu, kura spilgtākais punkts ir gaismas un mūzikas strūklaka.

9.diena – lidojums uz Rīgu

Sīkāka informācija:

Elena Vlasikova

Tālr. +371 29428060

e-pasts: director@spaschool.lv

×