Kāds labums ir no aroma-masāžas?

Zinātne ir pierādījusi, ka nav daudz lietu, kas ķermenim ir labvēlīgākas nekā masāža!
Pareizs pieskāriens var palīdzēt, ja nav fiziskas slodzes, zems asinsspiediens, uzlabo miegu un stiprina imūnsistēmu. Daudzas slimnīcas izmanto masāžu kā ārstēšanu, kas palīdz pacientiem atpūsties, atbrīvoties no bezmiega vai mazināt sāpes. Muskuļu spriedzes samazināšana novērš arī garīgo stresu. Neiropsihologi apgalvo, ka taktilā kontakta trūkums var izraisīt depresiju, agresiju vai hiperaktivitāti.

Aroma-masāža apvieno relaksējošu pieskāriena darbību ar ēterisko eļļu īpašībām. Masāžas laikā klients ne tikai ieelpo ēterisko eļļu smaržu, bet pats galvenais – tās sāk darboties caur ādu, iekļūstot iekšējos slāņos, un caur kapilāriem nonāk asinsritē.

Aroma masāžas laikā visefektīvāk ir izmantot dažādu ēterisko eļļu un bāzes eļļu kompozīcijas. Daudziem ražotājiem ir gatavi maisījumi, lai sasniegtu labāko rezultātu, jo nepareizi lietojot vai nepareizās proporcijās, ir iespējams izteikts negatīvs rezultāts.

Īpašu lomu šādos maisījumos spēlē bāzes eļļas.

Aromterapija masāžas laikā ir holistiska ārstēšanas metode, kas faktiski var novērst problēmas, pirms tās rodas. Likvidējot muskuļu sasprindzinājumu, mēs palīdzam uzlabot fizisko stāvokli, un, noņemot psihoemocionālo stresu un atbrīvojot dziļi slēptās emocijas, mēs palīdzam cilvēkiem atgriezties laimīgā un piepildītā dzīvē.

Kombinējot masāžu un aromterapiju, jūs palielinat pozitīvo efektu un varat sasniegt maksimālu rezultātu!

Vai vēlaties, lai jūsu nākamā masāža būtu pēc iespējas atjaunojoša? Atvediet savu iecienīto gatavu maisījumu pie sava masāžas meistara un izbaudiet pilnīgu ķermeņa un dvēseles relaksāciju!

×