Galvenā ⟹  Kvalifikācijas celšānas programmas ⟹ Aromaterapijas centrs

.

.

.

.

/

AROMATERAPIJA. APMĀCĪBA. PIELIETOJUMS

AROMATERAPIJAS CENTRS 

MĀCĪBU CENTRA SPA SKOLA PAMATĀ

Aromaterapija uzlabo gan cilvēka veselību, gan cilvēka emocionālo stāvokli, ļaujot labāk pielāgoties vides apstākļiem un paciest stresu.

Aromaterapija ir alternatīvās medicīnas veids, kura izmanto gaistošas ​​aromātiskas vielas ķermeņa iedarbībai , kas galvenokārt iegūtas no augiem.

Aromaterapija ir ne tikai ārstēšana ar ēteriskajām eļļām, bet arī to lietošana dažādās cilvēka dzīves un aktivitātes sfērās.

Mūsdienu aromaterapija ir profilaktisks, labsajūtas pilnīgs, dabisks veids, kā uzturēt labu psihoemocionālo un fizisko formu, terapija, kas ļauj noņemt un atrisināt ikdienas stresus, novērst kaites attīstību un ikdienu piepildīt ar aromātu skaistumu.

Aromaterapijas centrs, uz apmācības centra SPA SCHOOL pamata , piedāvā vairākas apmācības programmas aromaterapeitiem, spa speciālistiem, masāžas terapeitiem, kosmetologiem, psihologiem, kā arī tiem, kas vēlas aromaterapiju izmantot mājās.

 

Pasniedzēja:

Janīna Vasiljeva

– SPA SCHOOL pasniedzēja, SPA speciāliste, SPA tehnoloģe, Aromterapeite.

“AROMATERAPIJA. PAMATKURSS”

I līmenis.

Programma AROMATERAPIJAS PAMATI- “BĀZES KURSS”

Programma tiem, kas vēlas atklāt brīnišķīgo aromaterapijas pasauli. Kurss “Aromaterapijas pamati. Pamatkurss ” ļaus jums saprast aromātu būtību un to ietekmi uz cilvēku.

Aromaterapijas pamatkurss ir paredzēts ne tikai speciālistiem, kas strādā ar ķermeni vai seju, bet arī tiem speciālistiem, kuri strādā ar klientiem psihiskos vai bioenerģijas līmeņos, kā arī tiem, kuri savas zināšanas vēlas izmantot sev un ģimenei. Uzziniet, kā jūs varat saglabāt savu veselību, izmantojot dabiskos līdzekļus.

Apmācības laiks 10:00 līdz 13:00

Kursa cena: 210,- Eur

Īpaša cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem – 190,- Eur

Tematiskie semināri

II līmenis

Tematiskie semināri

 1. Aromterapija – Dzīve bez stresa.
 2. Aromterapija saaukstēšanās gadījumu profilaksei.
 3. Aromterapija balsta kustību problēmu gadījumos.
 4. Aromterapija sirds un asins slimības gadījumos.
 5. Aromterapija kā ādas virsmu atjaunošanās metode.
 6. Aromterapija sievietes veselībai.
 7. Aromterapija. Feromoni un afrodiziaki.
 8. Aromterapija. Attiecību korekcija*.
 9. Aromterapija grūtniecības un pēcdzemdību periodā.
 10. Aromterapija un cilvēka bioenergētika.
 11. Aromterapija gremošanas problēmām.
 12. Aromterapija endokrīnās sistēmas traucējumu gadījumos.

Dalību maksa: 50,- Eur

SPA SCHOOL studentiem un absolventiem īpašā cena: 40,- Eur

*semināru “Attiecību korekcijas” un “Aromterapija kā ādas virsmu atjaunošanās metode” cenas atšķirās. Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā “SEMINĀRI”

“AROMA TESTS”

III līmenis

AROMAPSIHOLOĢIJA. AROMA-TESTS.

Aromatizēšana ir unikāls paņēmiens, kas ļauj noteikt cilvēka psihoemocionālā stāvokļa īpašības. Aromātu testēšanas kursa laikā mēs iepazīstamies ar lielu 100% dabīgu aromātu kolekciju, un, balstoties uz klienta vēlmēm un noraidījumiem, mēs iegūstam informāciju par klienta nervu sistēmas stabilitātes pakāpi un psiholoģiskās veselības līmeni. Pēc datu analīzes mēs izstrādājam individuālu programmu fiziskā un psihoemocionālā stāvokļa labošanai.

Aroma-tests ir saprotama un holistiska sistēma, kas ļauj iegūt informāciju par klienta pašreizējo stāvokli un tiek izmantota individuālu aromātu programmu izstrādē. Pats aromāta tests ir jaudīga koriģējoša un relaksējoša procedūra.

Apmācības “Aroma-tests” mērķis:

Sagatavot speciālistus darbam ar ēteriskajām eļļām, apgūt aromāta metodiku. Aromātu apmācība ir maksimāli piesātināta ar praksi un teorijas minimumu. Pateicoties tam, ir iespējams pilnīgi iedziļināties sistēmā un praktikā.

 

Apmācības programma:

 

 • Aromapsiholoģijas jēdziens.
 • Aromātu ietekme uz psihi.
 • Dabisko ēterisko eļļu uztveres iezīmes. Individuāla aromātu iedarbība (dzimums, vecums, sezona, izskata veids).
 • Aromāta jēdziens.
 • Ēterisko eļļu grupas.
 • Ēterisko eļļu klasifikācija pēc psihoemocionālās darbības.
 • Psihoaromakorekcijas programmas izstrāde. Ēterisko eļļu izvēle. Izvēlēto eļļu kombinācijas.

 

Kur var izmantot aroma-testa programmu?:

 • Individuālas konsultācijas;
 • Pretstresa un relaksācijas programmas
 • Tradicionālās ķermeņa pašregulācijas metodes, piemēram, meditācija, joga
 • Biznesa programmas

Apmācību cena: 210,- Eur 

Īpaša cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem – 190,- Eur

“OLFAKTOTERAPIJA”

AROMATERAPIJAS programmas IV līmenis

“Olfaktoterapija”

programmas sākums 19. septembrī

Olfaktoterapija ir disciplīna, kas sintezē psiholoģijas un aromterapijas principus, pēta saikni “smarža-atmiņa”.
Spēja lasīt smaržas ir vienīgā maņu jutība, kas nav pakļauta cilvēka gribai. Neapzināti ieelpojot gaisu vai apzināti izbaudot aromātu, kas mums patīk, mēs bagātinām sevi ar ožas informāciju, kas ietekmē mūsu emocionālo, sociālo un garīgo attīstību un pēc tam uzglabā šo sajūtu mūsu smadzeņu dziļumos.

Olfaktoterapija ir ārstnieciska metode, kas izstrādāta Francijā 90. gados. Tā pamatā ir oža, kas nodrošina piekļuvi emocionālajai atmiņai. Ar ožas stimula (ožas) palīdzību mēs iedziļināmies sevī, varam izprast savas problēmas un paskatīties uz situāciju no cita skatu punkta. Nāk saprast, ar ko ir saistīta konkrēta problēma vai slimība. Atnāk sāpju, dusmu, baiļu, ciešanu atbrīvošanās, attīrīšanās no pārdzīvojumiem un enerģijas piepildīšanās ar ēterisko eļļu atbalstu. Smarža ir kā tilts starp personību un apziņu. Tas palīdz sajust, redzēt un saprast, kā mēs uzvedamies galvenajos cilvēka dzīves jautājumos.

Nodarbības notiek ONLINE ZOOM platformā.

Darba valoda: krievu

Mācību maksa: 280,-eiro

Īpaša cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem: 260,-eiro

Kurss NAV paredzēts iesācējiem, paredzēts cilvēkiem, kuri ir beiguši Aromterapijas pamatkursu (ir apliecinošs dokuments).

Izvēloties aromātu, vispirms vajadzētu izpētīt tā iedarbību uz cilvēka organismu, jo ēteriskajām eļļām var būt dažāda iedarbība: stimulējoša, stiprinoša, atsvaidzinoša, attīroša, harmonizējoša, relaksējoša, nomierinoša un citas.

PIERAKSTĪTIES vai UZDOT JAUTĀJUMU:

 

  ×