Klasiskās masāžas kursi Rīgā

Cik bieži Jūs iedomājaties “Cik labi būtu iemācīties taisīt masāžu”?

Savu tuvinieku un radinieku  veselībai, bet nākotnē iespējams apgūt arī SPA Speciālista profesiju, tā  pārvēršot  aizraušanos hobija līmenī, par savu mūža darbu !

Pienācis laiks pārvērst sapņus par realitāti! 

 

Kam ir paredzēti klasiskas ķermeņa masāžas kursi?

-Tiem, kuri vēlas iegūt masiera iemaņas.  Apgūstot masāžas paņēmienu pamatzināšanas, Jūs palīdzēsiet saviem tuviniekiem saglabāt veselību un uzlabot pašsajūtu, kā arī manāmi ietaupīt ģimenes budžeta ienākumus.

– personām ar medicīnisko izglītību, kas vēlas paplašināt profesionālās kompetences jomu vai nokārtot pārkvalifikāciju,

– ikvienam, kurš vēlas uzsākt profesionālu karjeru  masāžas  jomā, bet vēl nav gatavs ilgstošai apmācībai saskaņā ar SPA speciālista programmu.

Klasiskā masāža ir universāls līdzeklis visu veidu slimību ārstēšanai un profilaksei, ko izmanto speciālisti visā pasaulē. Masāžas terapeitiskā efektivitāte ir nenoliedzama: tās metodes ir zināmas daudziem cilvēkiem, tās gan var papildināt ārstēšanu, gan darbojas kā neatkarīga ārstēšanas metode. Masāža spēj parādīt labus rezultātus rehabilitācijas gaitā, jo masāža spēj atjaunot ķermeņa pamatfunkcijas pēc slimības.

Klasiskās masāžas kursu SPA Skolā priekšrocības:

Klasiskās masāžas kursi:

  • Šis kurss ir paredzēts tiem, kas vēlas apgūt masāžu “no nulles”;
  • Medicīniskā izglītība kursam nav nepieciešama;
  • Šis ir dzīvs kurss, apmācība notiek individuāli un mazās grupās līdz 4 cilvēkiem;
  • Jūs iegūstat zināšanas pēc iespējas vienkāršāk un skaidrāk, nekavējoties nostiprinot tās praktiskā nodarbībā.

 

Jūs iemācīsieties veikt visu ķermeņa masāžu pēc iespējas efektīvāk, netraumējot  sevi, jo metožu efektivitāte nav atkarīga no meistara  fiziskā stāvokļa , kas nozīmē, ka Jūsu locītavas un muskuļi nepārslogosies , izraisot nogurumu un sāpes.

  • Nodarbība notiek vienam uz otra, lai Jūs varētu izjusties un saprast masāžas efektu, vai arī nodarbību var pavadīt ar pieaicinātu modeli
  • Ir pieejamas izejvielas masāžai
  • Jums nepieciešams piezīmju grāmatiņa (labāk A4 formāta), pildspalva
  • Iespējama individuāla apmācība

Jums nav jāatceras studenta gadi un sparīgi jāveic pieraksti! Jūs netērēsiet laiku ilgiem pierakstiem! SPA SCHOOL masāžas skola piedāvā mācību līdzekļus un videoklipus, kurus Jūs varēsiet aplūkot ērtā vidē un ērtā laikā!

×