PROFESIONĀLAIS MĀCĪBU CENTRS SPA SCHOOL

 PROFESIONĀLAIS MĀCĪBU CENTRS  SPA SCHOOL

 

Mācību centrs SPA SCHOOL  – tā ir vieta, kur pasniedzēji un studenti  domās vienojas kopīgai uzvarai un virza savu enerģiju uz savstarpēji izdevīgu sadarbību un augstāka rezultāta sasniegšanu.

SPA SCHOOL  absolventi ir visā pasaulē konkurētspējīgi speciālisti, kas spējīgi pieņemt lēmumus un būt atbildīgi par sasniegto rezultātu. 

Mācību centrs SPA SCHOOL īsteno apmācības sekojošos virzienos: SPA masāža, joga, aromterapija.

Profesionālā mācību centra SPA SCHOOL priekšrocības

– pasniedzēju  augstais profesionālais līmenis;
– moderno tehnoloģiju izmantošana mācību procesa organizēšanā;
– individuāla pieeja katram studentam nodrošina augstas kvalitātes līmeni;
– ērts mācību grafiks;
– konkurentspējīga cenu politika;
– komfortabla mācību vide;
– aktīva sadarbība absolventu darbā iekārtošanās procesos.

Mācību centrs SPA SCHOOL  atrodas vēsturiskajā Rīgas centrā, Kalpaka bulvārī 10, 3.stāvā. 

Profesionālā programma SPA Speciālists

 

Mācību centrā SPA SCHOOL var apgūt  mūsdienu darba tirgū pieprasītu profesiju “SPA Speciālists” un pēc veiksmīgi nokārtotiem kvalifikācijas eksāmeniem saņemt LR Profesionālās kvalifikācijas apliecību, ar piešķiramo profesiju “SPA Speciālists”  (profesijas standarts Nr. 514202, akreditācijas Nr.AP 2927),  3. profesionālās kvalifikācijas līmenis, kas dod tiesības strādāt skaistumkopšanas un Wellness nozarēs Latvijā. Ir iespēja saņemt Starpatautisko ITEC Diplomu.

 

Lasīt vairāk par programmu

Profesionālā programma JOGAS SPECIĀLISTS

 

Mācību centrā SPA SCHOOL var apgūt jaunu profesiju, kas ved uz garīgo pilnību un vienotību starp ķermeni un prātu – “JOGAS SPECIĀLISTS“; pēc veiksmīgi nokārtotiem kvalifikācijas eksāmeniem saņemt LR Profesionālās kvalifikācijas apliecību, ar piešķiramo profesiju “Jogas Speciālists” (profesijas standarts Nr. 325002, licence Nr. 13964),  3. profesionālās kvalifikācijas līmenis, kas dod tiesības strādāt tūrisma un Wellness nozarēs, jogas, fitness vai Wellness centros, kā pašnodarbinātai personai, vai arī atvērt privātpraksi. Ja ir vēlēšanās, studenti var kārtot papildus kvalifikācijas eksāmenu, un, sekmīgi to nokārtojot, saņemt ITEC Starptautisko Diplomu ar kvalifikāciju “Jogas pasniedzējs”.

Lasīt vairāk par programmu

Starptautiskais diploms ITEC

 

SPA SCHOOL  ir  pirmais mācību centrs Baltijas valstīs, kas ieguvis ITEC Starptautisko akreditāciju. Masāžas un Jogas skola SPA SCHOOL ir oficiāls mācību centrs Baltijas valstīs, kuram ir tiesības izdod Starptautisko Diplomu ITEC (Londona).

ITEC Diploms  dod tiesības strādāt, kā arī atvērt savu privātpraksi vairāk nekā 35 pasaules valstīs, ieskaitot Lielbritāniju, Īriju, ASV, Eiropas Savienības valstis, Austrāliju, Āzijas valstis. (www.itecworld.co.uk).

SPA SCHOOL kvalifikācijas celšanas kursi

 

Mācību centrā SPA SCHOOL  ir iespējams apgūt profesionālās pilnveides programmas  un apmeklēt kvalifikācijas celšanas kursus.  Kā studentu, tā arī darba devēju vidū augsti novērtētas tādas programmas  kā “Aromterapija”, “Aromapsiholoģija”, “Dietoloģijas pamati”.

Skolā regulāri notiek semināri  par pasaulē populārām un pieprasītām masāžas tehnikām. Tos vada  labākie SPA SCHOOL pasniedzēji, kā arī pastāvīgi tiek uzaicināti vieslektori no dažādām pasaules valstīm.

spa school profesionālo pedagogu kolektīvs

 

Mācībspēku, tehniskā aprīkojuma, mācību programmu satura un metodisko materiālu ziņā SPA Skola ir labākais profesionālās izglītības centrs Latvijā, kas sagatavo profesionālus SPA Speciālistus un Jogas Speciālistus darbam veselības, Wellness un skaistumkopšanas industrijā ne tikai Latvijā, bet arī tālu ārpus tās robežām.

Absolventi, kas ieguvuši izglītību Starptautiskajā ITEC programmā, uzreiz pēc Starptautiskā ITEC Diploma (London) saņemšanas gūst iespēju atrast darbu 35 pasaules valstīs,  kas paplašina viņu iespējas ne tikai profesionāli, bet arī teritoriāli.

Mācību centrā SPA SCHOOL  strādā pasniedzēji ar augstāko izglītību  un lielu pieredzi specialitātē, spējīgi vadīt mācības komunikatīvajā metodē, tai skaitā arī profesionālajā vidē.

 Mācību centra SPA SCHOOL pasniedzēji:

 

– regulāri piedalās  Masāžas tehnoloģiju forumos un semināros;
– veic zinātniski pētniecisko darbu;
– vada videokonferences un apmācību seminārus;
– vada apmācību seminārus ārzemēs;
– organizē ārstnieciskās atveseļošanās programmas un citus pasākumus ar mērķi uzlabot un saglabāt cilvēku veselību.

Mācību centra SPA SCHOOL sadarbības partneri

SPA SCHOOL  sevi  ir lieliski reklamējusi Latvijas tirgū un saņēmusi daudz labu atsauksmju no absolventiem un viņu darba devējiem – vadošajiem skaistumkopšanas saloniem un SPA centriem Latvijā. SPA skolas absolventi uzreiz pēc mācību beigām sāk savu profesionālo darbību, tiek nodarbināti vadošajos Latvijas SPA centros: Hotel Jurmala SPA, Baltic Beach Hotel, TB Palace, Amber SPA, ESPA Riga, Taka SPA, Park SPA, Kempinski SPA, Wellton  un citos.

Labākajiem absolventiem profesionālā masāžas skola SPA SCHOOL palīdz ar darbā iekārtošanos, sniedzot rekomendācijas uz  elitārākajiem skaistumkopšanas saloniem, SPA  un Jogas centriem Latvijā.

SPA School absolventiem uzreiz pēc mācību pabeigšanas un izglītības diploma saņemšanas ir iespēja sākt strādāt profesijās ‘SPA Speciālists’ vai ‘Jogas Speciālists’,  kā arī atvērt savu biznesu vai privātpraksi.

 

SPA SCHOOL  regulāri  piedāvā  darba iespējas Starptautisko ITEC (London)  programmu absolventiem  Eiropas SPA viesnīcās. SPA skola ir izveidojusi aktīvu sadarbību gan ar darbā iekārtošanās aģentūrām Eiropā, gan tiešus  kontaktus ar starptautiskajiem darba devējiem.  

 

Mācību centrs SPA SCHOOL kopā ar Latvijas SPA&Wellness Federāciju katru gadu organizē profesionālus pasākumus: Baltijas SPA Čempionātu, Baltijas SPA Konferenci, SPA speciālistu – studentu konkursu “Meistaru Aleja”  u.c.

mācību centra SPA SCHOOL akreditācija

Mācību centrs SPA SCHOOL ir akreditēta profesionālās izglītības iestāde (Izglītības iestādes reģistrācijas Nr.3360800565; Akreditācijas Nr. AI 5900). Masāžas un Jogas skola SPA SCHOOL ir oficiāls mācību centrs Baltijas valstīs, kuram ir tiesības izdot Starptautisko Diplomu ITEC (London).

Masāžas skola  SPA SCHOOL  ir saņēmusi akreditāciju profesionālās izglītības programmām “SPA Speciālists”(akreditācijas Nr.  AP 2927)  un  “Jogas Speciālists” (akreditācijas Nr. AP 4848)

Pašvērtējuma ziņojums 2018

Pašvērtējuma ziņojums 2019. Jogas speciālists. 

Mācību centrs  SPA SCHOOL  apmāca dažāda vecuma, nodarbošanās un interešu  cilvēkus,  taču pēc mācību beigšanas viņus visus  apvieno viena lieta –  profesija, kas dāvā cilvēkiem prieku un atjauno viņu veselību!