Kāda ir labākā birste sausam ķermeņa pīlingam?
Protams, dabiskā!

Un šeit ir ideālas birstes mājas un profesionālai lietošanai.

Kaktusa sari, dabisks koks, labi apstrādāts, gluds, patīkams pieskārienam.
Ja vēlaties atrast dabīgu un videi draudzīgu birsti ķermenim, kas ir laba jūsu ādai, tad jūs to jau esat atradis! Šajās birstēs ir grācija un elegance.

Hydrea London birstes.

Uzņēmums ražo dabīgas (vegāniskas) ķermeņa un sejas birstes sausam pīlingam  dažādos dizainos ar kaktusa sariem un dižskābarža rokturi.

  • Šīs ķermeņa sukas ir izgatavotas tikai no dabīgiem materiāliem.
  • Paredzēts ne tikai profesionāļiem, bet arī lietošanai mājās.
  • Netraumē ādu. Kaktusa sariem ir “izliekts griezums”, kas neļauj otai saskrāpēt ādu.
  • Ērts dizains. Birstes ar un bez rokturiem, pat izlutinātajam lietotājam.

 

Jūs varat izmantot šo suku katru dienu, lai palielinātu enerģijas līmeni, paātrinātu limfas izplūšanu (un tādējādi izvadīt toksīnus), novērstu celulītu un atslāņotu mirušu, sausu ādu. Šī ir ļoti efektīva, un pats galvenais, viegli pieejama mājas kosmētiskā procedūra, pateicoties kurai jūs varat saglabāt ādas skaistumu un veselību.

 

Mēs iesakām izmantot birsti pirms dušas vai vannas. Pēc tam jūs varat noskalotatmirušo ādu. Šī dziļā ādas attīrīšana palīdz maksimāli palielināt visas kosmētikas priekšrocības, kuras jūs izmantosiet pēc tam.

 

Starp citu, ja esat iesācējs un nekad neesat izmantojis šādu birsti, ziniet, ka tas prasīs kādu laiku, lai pierastu. Kad jūs pieradīsit to darīt regulāri, jūs gaidīsit uzmundrinošu sajūtu, ko sniedz šāda procedūra. Tikai dažas minūtes, un jūs jau esat modrs un enerģijas pilns.

×