English for SPA Specialists

 SPECIALIZĒTS ANGĻU VALODAS KURSS

SPA SPECIĀLISTIEM!

(ietver profesionālo terminoloģiju un klientu komunikācijas prasmes)

Pirmā nodarbība BEZMAKSAS!!

10.septembrī plkst. 18.00 vai 19.00

 Ņemot vērā to, ka klienti kļūst arvien prasīgāki, ķermeņa kopšanas speciālistiem vajadzētu būt vairākām prasmēm, starp kurām nozīmīgu vietu ieņem angļu valodas zināšanas. Turklāt, sazinoties ar klientu angļu valodā, ir jāapgūst šīs profesionālās jomas uz klientu orientētā pakalpojumu specifiku, kā arī jāņem vērā starpkultūru īpatnības. Angļu valodas zināšanas šādā kontekstā ievērojami palielinās jūsu vērtību darba devēju acīs!

Šis specializēts angļu valodas kurss tiek paredzēts SPA Speciālistiem, masieriem, kosmētiķiem un kosmetologiem. Kurss ir nepieciešams profesionālai komunikācijai no klienta sveikšanas līdz atvadīšanai procedūras beigās. Kurss ir piemērots gan speciālistiem, kuri plāno darbu ārzemēs, gan tiem, kas strādā ar ārvalstu klientiem Latvijā. Apmācības pamats ir komunikatīvā mācību metodika un mūsdienīgi mācību līdzekļi, kuru mērķis ir attīstīt sarunvalodu un likvidēt valodas barjeru.

 

Kursā ietilpst:

– saziņa angļu valodā (līmenis A1; A2-B1);

– SPA speciālistu terminoloģijas pamati;

– Pamata komunikācijas prasmes ar klientu;

– Prasme komunicēt ar klientu par notiekošajām SPA procedūrām.

Katrā līmenī jūs attīstāt visas četras valodas prasmes (klausīšanās, lasīšana, rakstīšana, runāšana), liekot uzsvaru uz runāšanu. Savā darbā mēs izmantojam jaunākos britu izdevēju (Kembridžas, Oksfordas) mācību materiālus, audio un video materiālus, kā arī speciāli izstrādātus mācību līdzekļus, kas ņem vērā SPA speciālistu, masieru un kosmetologu darba specifiku.

 

Pasniedzēja: Tatjana Čaščina – Kembridžas sertificēta skolotāja ar pieredzi vadošā valodu centrā, sertificēta SPA speciāliste.

 

Kurss ietver dalīšanu 2 zināšanu līmeņos “A1 (Beginner / iesācējs)” un “A2-B1 (Elementary – Pre-Intermediate / zem vidējā līmeņa)”.

Kursa ilgums:          Kurss sastāv no 4.moduļiem. Katra moduļa ilgums: 2.mēneši.

Nodarbību laiks:      Grupa “A1 (iesācējs)”: pirmdiena/trešdiena, no 18.30 līdz 20.00.

Grupa “A2-B1 (zem vidējā līmeņa)”: otrdiena/ceturtdiena, no 18.30 līdz 20.00.

Programmas sākums: 7.oktobrī

Katra moduļa cena: 150, – eur

Apmaksājot 4 moduļus uzreiz – 2 mācību grāmatas – DĀVANA!!!

 

×