Profesionālas pilnveides programma:

Aromaterapijas pamati. Bāzes kurss.

Mācību sākums: 19.oktobrī

Programma paredzēta tiem, kuri vēlas sev atklāt brīnumaino aromterapijas pasauli! Kurss ”Aromterapijas pamati. Bāzes kurss” ļaus Jums labāk izprast aromātu dabu un to iedarbību uz cilvēku.

 

Bāzes kurss aromaterapijā paradzēts ne tikai speciālistiem, strādājošiem ar ķermeni un seju, bet arī speciālistiem kuri strādā ar klientiem bio-enerģijas vai psihes līmenī. Kā arī tiem kuri vēlas izmantot zināšanas priekš mājām  un ģimenes. Izzināt, kā var uzturēt savu, ģimenes locekļu un apkārtējo līdzcilvēku veselību ar naturāliem līdzekļiem.

Aromaterapija uzlabo, kā veselību, tā arī cilvēka emocionālo stāvokli, ļaujot adaptēties apkārtējā vidē, un pārvarēt stresu. Bāzes kurss aromterapijā ļaus Jums iepazīt dabas aromātus un to ietekmi uz cilvēku.

Aromaterapija ir spēcīgs palīgs profilaksei, atjaunojošs un skaistuma saglabājošs palīgs veselībā un harmonijā.

Smarža var uzjundīt un atgādināt pagātnes notikumus, atmiņas var Jūs pārnest laikā –kur bijāt laimīgi. Patīkama smarža un aromāti radīs drošības un labklājības sajūtas.

Nodarbībās mēs:

  • Iedzīlināsimies aromātos un uzzināsim to dabu;
  • Analizēsim eļļu iedarbību;
  • Iepazīsim ēterisko eļļu nianses un ietekmi uz psiho-emocionālo stāvokli;
  • Mācīsimies aromaterapijas pielietojumu praksē.

Strauja aromaterapijas attīstība skaidrojama ar to, ka cilvēki noguruši no ķīmiskām vielām. Ēterisko eļļu pamatā ir 100% dabas naturālas ēteriskās eļļas, bez kaitīgām vielām un piejaukumiem.  Ēteriskās eļļas, kurus izmanto aromaterapijā, ir bez kaitīgām blakus parādībām. Ēteriskās eļļas sniedz harmoniju, veselību un mieru.

Masāžas speciālistiem šīs zināšanas palīdz arī figūras korekcijās jautājumos. Kosmētiķiem cīņā ar ādas problēmām, manuāliem terapeitiem varēs vieglāk noņemt blokus ķermenī.  Un protams, psihologi spēs ielūkoties dziļāk savā klientā.

Apmācības datumi:

rīta grupa, otrdienās, no 10.00 līdz 13.00

Mācību datumi: 19., 26.oktobrī, 2. un 9.novembrī

 

Apmācības cena: 120,- Eur

Īpaša cena WEL kartes īpašniekiem:  110,- Eur

Darba valoda: krievu

×