Aromterapijas III līmeņa programma

“AROMATESTS”

27.-28. martā

Aromatest ir unikāla tehnika, kas ļauj noteikt cilvēka psihoemocionālā stāvokļa īpašības. Aroma Testing kursa laikā iepazīstamies ar lielu 100% dabīgu smaržu kolekciju, un, balstoties uz klienta vēlmēm un negatīviem, iegūstam informāciju par klienta nervu sistēmas stabilitātes pakāpi un psiholoģiskās veselības līmeni. Pēc datu analīzes mēs izstrādājam individuālu programmu fiziskā un psihoemocionālā stāvokļa korekcijai.

Aromterapijas pamatprincips ir aromāta apstiprināšanas princips. Citiem vārdiem sakot, mums patīk tas, kas mūsu ķermenim un prātam šobrīd ir visvairāk vajadzīgs. Aromterapija uzlabo cilvēka veselību un emocionālo stāvokli, ļaujot labāk pielāgoties vides apstākļiem un izturēt stresu. Kurss “Aromatest” ļaus izprast aromātu būtību un to ietekmi uz cilvēku.

Aromātiskās jeb ēteriskās eļļas, pareizi lietojot, normalizē cilvēka garīgo stāvokli, izraisot pozitīvas emocijas, paaugstina imunitāti, mobilizē organisma spēju pašat sevi atveseļot. Smarža spēj pamodināt pagātnes notikumu atmiņu un garīgi pārvest mūs uz laiku, kurā bijām laimīgi. Patīkamas smaržas un aromāti rada drošības un labsajūtas sajūtu.

Aromatest ir atjaunojoša metode psihoemocionālā stāvokļa korekcijai ar aromterapijas palīdzību. Tā kā aromātu atlase notiek neapzināti, sajūtu līmenī, aromatest parāda cilvēku tieši tādu, kāds viņš patiesībā ir, nevis tādu, kāds viņam šķiet pašam vai vēlas parādīties citiem.

Aromdiagnostikas sesijas laikā notiek cilvēka psihoemocionālā stāvokļa izpēte. Jūs jau jutīsieties labāk, jo mijiedarbība ar ēteriskajām eļļām nekavējoties sāks pašatveseļošanās procesus jūsu ķermenī un psihē.
Kursa mērķis ir apgūt aromapsiholoģijas un aromadiagnostikas pamatus; izveidot savu aromātu kolekciju un individuālu aromātu kompozīciju; veidot prasmes zināšanu pielietošanai praksē, kā arī atbrīvot un transformēt savus psiholoģiskos blokus.

P.S. Starp citu, aromātiskās eļļas nevajadzētu lietot ik pa reizei, bet konsekventi un ilgstoši! Minimālais laiks ēteriskās eļļas iedarbībai uz psihi pirms redzama rezultāta parādīšanās ir trīs nedēļas ar ikdienas lietošanu.

 

Apmācības datumi: 27. – 28. martā

Mācību laiks: 10.00 – 16.00

Darba valoda: krievu

Apmācības cena: 210,- Eur

Īpaša cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem 190,- Eur

×