Aromterapijas III līmeņa programma

“AROMATESTS”

23.-24. augustā

Аromatests – tā ir unikāla metode, kas ļauj noteikt cilvēka psihoemocionālā stāvokļa īpatnības. Šī  kursa laikā būs iespēja iepazīties ar lielu kolekciju 100% dabisku aromātu, un, balstoties uz klienta patiku vai nepatiku uz konkrētiem aromātiem, tiek iegūta informācija par viņa nervu sistēmas noturības pakāpi un psiholoģiskās veselības līmeni. Pēc datu  analīzes tiek izstrādāta individuāla programma klienta fiziskā un psihoemocionālā stāvokļa korekcijai.

Аromterapija uzlabo gan cilvēka veselību, gan emocionālo stāvokli, tādējādi ļaujot labāk pielāgoties apkārtējās vides apstākļiem un pārciest stresu.  Aromterapija  ir alternatīvās medicīnas nozare,  kurā tiek izmantota gaistošo aromātisko vielu, iegūtu lielākoties no augiem,  ietekme uz organismu.  Aromterapija – tā ir ne tikai ārstēšana ar ēterisko eļļu palīdzību, bet arī to izmantošana cilvēka  dzīves un darbības  dažādās sfērās.  Mūsdienu aromterapija – tas ir profilaktisks, atveseļojošs, pilnībā dabisks paņēmiens, lai uzturētu labu psihoemocionālo un fizisko formu; terapija, kas ļauj  mazināt vai likvidēt ikdienas  stresu, neļauj attīstīties kaitēm un piedod ikdienas dzīvei aromātu krāšņumu.

Apmācības datumi: 23. – 24. augustā

Mācību laiks: 10.00 – 16.00

Apmācības cena: 125,- Eur

Īpaša cena WEL kartes īpašniekiem:  110,- Eur

Darba valoda: krievu

 

Saskaņā ar Latvijā esošiem noteikumiem, apmācības klātienē var apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai ir pārslimojuši, un var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu vai derīgu Covid-19 testu. 

×