Tematiskais seminārs

Aromterapija. Feromoni un Afrodiziāki.
Apmācību datums: 7.februārī

Par galvenajiem “mīlestības eliksīriem” kopš seniem laikiem tika uzskatītas ēteriskās eļļas – afrodiziaki, kas vienmēr bijuši spēcīgs kārdinājuma ierocis. Aromterapija darbībā palīdzēs atjaunot intīmās attiecības, padarīs tās kaislīgākas un maigākas. Smaržu maģiskais spēks palīdzēs pārvarēt seksuālos traucējumus, uzlabos savstarpējo pievilcību. Ēteriskās eļļas sāk darboties burtiski 2-3 sekundes pēc ieelpošanas un 4 sekundes pēc uzklāšanas uz ādas.

Ēteriskās eļļas – afrodiziaki ietekmē hipofīzi, ražo endorfīnus, un tie savukārt pastiprina jutekliskumu, izraisa eiforijas stāvokli un palielina dzimumtieksmi. Aromterapijas seansi palīdz rūpēties par jūsu jūtām, kā par ziedošu dārzu, ļaujot jums ilgstoši saglabāt tās svaigas un neskartas.

Feromoni ir vielas, ko ražo īpaši dziedzeri padusēs, ap sprauslām, acīm un dzimumorgāniem. No grieķu valodas vārds feromons tiek tulkots kā “uzbudinājuma nesējs”. Katram no mums ir savs feromonu komplekts. Feromoni paši par sevi ir bez smaržas, taču, nokļūstot uz īpašiem receptoriem, kas atrodas degunā, šīs vielas iedarbina slēptus mehānismus, kas izraisa seksuālu uzbudinājumu.

Afrodiziaki ir augu vai dzīvnieku izcelsmes vielas, kas palielina dzimumtieksmi. Papildus seksuālajai sfērai afrodiziaki labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, paaugstina vispārējo ķermeņa tonusu un uzlabo vielmaiņu. Afrodiziaki ir paredzēti, lai pamodinātu cilvēkā jutekliskumu, vēlmi, dzimumtieksmi. Tāpēc vārds viņiem tika dots par godu grieķu mīlestības, skaistuma un kaislības dievietei – Afrodītei. Atšķirībā no citām eļļām afrodiziakiem ir bagātīgāka buķete, un, veiksmīgi apvienojoties ar cilvēka ķermeņa smaržu, tie piešķir unikālu aromātu.

P.S. Izvēloties afrodiziaka ēterisko eļļu, esi pārliecināts par tās kvalitāti! Galu galā tikai īsta ēteriskā eļļa var pamodināt jutekliskumu un sniegt neaizmirstamu baudu.

Pasniedzēja: Janīna Vasiljeva – SPA SCHOOL pasniedzēja, SPA speciālists, SPA tehnologs, aromaterapeite.

Apmācības datums: 2022. gada 7.februārī

Apmācības laiks: 10:00 – 13:00

Darba valoda: krievu

Apmācības maksa: 50,- EUR

Īpašā cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem: 40,- Eur

×