Tematiskais seminārs

“AROMTERAPIJA GRŪTNIECĪBAS UN PĒC DZEMDĪBĀM”

Mācību sākums: 14.martā

 

Sieviete, kas gaida bērniņu, ir ļoti jūtīga emocionāla hormonālo izmaiņu un ķermeņa pārstrukturēšanas dēļ. Grūtniecība ir īpašs periods sievietes dzīvē, ko bieži pavada toksikozes, kāju pietūkums un citi simptomi. Jebkurai terapijai grūtniecības laikā jābūt drošai gan mātei, gan bērnam. Bet šeit mūs gaida visādi pārsteigumi. Ir nepieciešama rūpīga eļļu izvēle, lai atvieglotu stāvokli un atbalstītu topošo māmiņu un bērnu!

Grūtniecības laikā pareiza ēterisko eļļu lietošana palīdzēs topošajai māmiņai uzlabot garastāvokli un pašsajūtu, novērst toksikozi, atbalstīt imūnsistēmas darbību. Pareizi izvēlētas eļļas atvieglos mātes hormonālo pārstrukturēšanos, palīdzēs apmierināt organisma palielinātās vajadzības pēc enerģijas rezervēm un samazinās dažādu komplikāciju iespējamību.

Pēcdzemdību periodā ēterisko eļļu izmantošana palīdzēs ātri atjaunot ķermeņa formu un ādas tonusu, kā arī koriģēt sievietes psihoemocionālo stāvokli.

P.S. Jebkādas zāles noteiktos apstākļos var apdraudēt augli, jo nedzimušā bērna nenobriedušas šūnas, audi un orgāni ir ļoti neaizsargāti. Tāpēc jebkurām grūtniecēm paredzētajām tikšanās reizēm jābūt uzmanīgām un pārdomātām.

——————————————————————————————-

Pasniedzēja: Janīna Vasiļjeva – SPA SCHOOL pasniedzēja, SPA speciālists, SPA tehnologs, aromaterapeits.

——————————————————————————————-

Apmācības datums: 14.martā

Mācību laiks: no 10.00 līdz 13.00

Darba valoda- krievu

Seminārs notiek online ZOOM

Mācību maksa: 30,- Eur

SPA SCHOOL studentiem un absolventiem –  īpašā cena – 25,- Eur

——————————————————————————————-

Ierieksējā reģistrācija ir obligāta:

pa tālr. 20400777

vai e-pastu: info@spaschool.lv

 

×