Аromterapija kā metode attiecību korekcijā

Apmācības datums: 26.martā

Izmantojot zināšanas par ēterisko eļļu īpašībām, ir iespējams panākt pilnīgu harmoniju savstarpējās attiecībās, relaksēties un noskaņoties uz baudas saņemšanu, atbrīvoties no depresīva stāvokļa, stimulēt iztēli un tieksmes. Pārzinot šīs īpatnības, mēs varam piepildīt savu dzīvi ar košām krāsām, kas atgādina svētku uguņošanu.

Mūsdienu dzīves ritms ir piepildīts ar biežām stresa situācijām un nervu spriedzi, līdz ar to jo īpaši cieš intīmās attiecības. Pēc kāda laika tās var sākt zaudēt jutekliskumu un piesātinātību. Tas ir iemesls, lai sāktos strīdi, depresija un pieņemtos spēkā neapmierinātība ar cilvēku, kurš ir jums līdzās. Ģimene un laulība pieder pie tām vērtībām, par kurām interese vienmēr bijusi pamatīga. Attiecību psiholoģiskais klimats nav kaut kas nemaināms, kas dots tikai vienu reizi un uz visu mūžu. To veido abi partneri, un no viņu pūlēm ir atkarīgs, vai tas būs labvēlīgs vai nē.

Tātad, lai normalizētu savas attiecības korekcijas procesā, sievietei un vīrietim nepieciešams:
• “ieraudzīt” sevi
• pieņemt sevi
• “ieraudzīt” vienam otru
• pieņemt vienam otru
• iemācīties vienam ar otru sarunāties, izteikt savas domas un jūtas partnerim saprotamā veidā

Aromterapija ir līdzeklis, kas palīdzēs atjaunot intīmās attiecības, izveidot tās tādas, kādas jūs vēlaties – daudz kaislīgākas vai daudz maigākas. Burvju aromāti spēj palīdzēt pārvarēt seksuālos traucējumus, pastiprināt savstarpējo pievilcību.

Аfrodiziaki ir īpašas vielas, kas domātas, lai atmodinātu cilvēkā jutekliskumu, vēlmes, dzimumtieksmi un noskaņotu uz romantiskas “nots”. Ne velti tām dots grieķu mīlas, skaistuma un kaisles dievietes vārds – Afrodīte. Ar smaržu sajūtas palīdzību afrodiziaki sniedz cilvēkam nepārprotamu signālu par to, ka pretējā dzimuma pārstāvis tieši ar šo konkrēto aromātu ir patiešām pievilcīgs un gatavs turpmākiem pasākumiem romantisku notikumu attīstībai. Atšķirībā no citām eļļām, afrodiziakiem ir piesātināta smaržu buķete, un veiksmīgas kombinācijas gadījumā ar cilvēka ķermeņa aromātu rada unikālu aromātu, kura īpašības rada vēlēšanos turpināt attiecības. Аfrodiziaki sniedz ne tikai prieku, bet arī atbrīvo no psiholoģiskiem stresiem un uzlabo vispārējo stāvokli.

Pasniedzēja: Janīna Vasiljeva – SPA SCHOOL pasniedzēja, SPA speciālists, SPA tehnologs, aromterapeite.

Apmācības datums: 2019. gada 26.martā
Apmācības laiks: 10:00 – 16:00

Apmācības maksa: 80,- EUR
Īpašā cena tikai WEL kartes īpašniekiem: 70,- EUR

×