Аromterapija. Attiecību korekcija

Apmācības datums: 14.februārī

Aromterapija ir viena no senākajām prāta ietekmēšanas metodēm. Gandrīz visās senajās kultūrās ēteriskās eļļas un augu ekstraktus plaši izmantoja cilvēka psihes ietekmēšanai, noteiktu emocionālo stāvokļu sasniegšanai un modelēšanai. Izmantojot zināšanas par ēterisko eļļu īpašībām, var panākt pilnīgu harmoniju attiecībās, atpūsties un noskaņoties baudai, atbrīvoties no depresīvā stāvokļa, rosināt iztēli un pievilcību. Zinot šīs īpašības, jūs varat piepildīt dzīvi ar spilgtām dzīves krāsām.

Mūsdienu dzīves ritmā, kas piepildīts ar biežu stresu un nervu spriedzi, intīmas attiecības cieš īpaši spēcīgi. Pēc noteikta laika viņi var zaudēt jutekliskumu un bagātību. No tā rodas depresijas, strīdi, pieaug neapmierinātība ar tuvumā esošo cilvēku. Attiecību psiholoģiskais klimats nav kaut kas nemainīgs, dots vienreiz un uz visiem laikiem. Abi to rada, un no viņu pūlēm ir atkarīgs, vai tas būs labvēlīgs vai nelabvēlīgs.

Tātad galvenais, kas vīrietim un sievietei korekcijas procesā nepieciešams attiecību normalizēšanai, ir ieraudzīt sevi, pieņemt sevi, ieraudzīt vienam otru, pieņemt vienam otru, iemācīties runāt vienam ar otru, paužot savas domas un jūtas partneris viņam saprotamā veidā.

Pasniedzēja: Janīna Vasiljeva – SPA SCHOOL pasniedzēja, SPA speciālists, SPA tehnologs, aromaterapeite.

Apmācības datums: 2023. gada 14.februārī

Apmācības laiks: 10.00 – 13.00

Darba valoda: krievu

Apmācības maksa: 60,- EUR

Īpašā cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem: 50,- Eur