Tematiskais seminārs

Aromterapija sieviešu veselībai

Mācību datums: 7.martā

 

Hormoni kontrolē daudzus procesus organismā un ietekmē dzīves aspektus: veselību, garastāvokli, fizisko un garīgo aktivitāti, to, kā mēs reaģējam un mijiedarbojamies ar pasauli. Ideālā gadījumā mūsu hormoniem vienmēr jābūt līdzsvarā, un mēs nekad neizjustu nepatīkamus simptomus, ko izraisa viņu darba pārkāpumi. Bet realitāte ir tāda, ka hormoni ir bieži sastopams nelīdzsvarotības un slimību cēlonis.

Aromterapija apgalvo, ka mums nevajadzētu ciest no hormonālajiem traucējumiem, un ir veidi, kā tos novērst un ārstēt. Viens no tiem ir ēterisko eļļu izmantošana hormonālā līdzsvara atjaunošanai. Ir ļoti svarīgi sevi uzturēt ar tā saucamajām “sieviešu problēmām”. Tie attiecas uz jebkura vecuma sievietēm un ir saistīti ar mūsu reproduktīvo sistēmu, un tas ir ar labsajūtu, komfortu un līdz ar to arī garastāvokli. Ir daudzas aromātiskās eļļas, ko izmanto hormonālai veselībai, simptomu mazināšanai.

Aromātisko eļļu izmantošana palīdzēs mazināt tādus simptomus kā galvassāpes, nogurums, garastāvokļa svārstības, samazināta aktivitāte. Novērst trauksmi, aizkaitināmību, depresiju, bezmiegu. Aromātisko eļļu dziedinošo spēku var sajust, ja ir sāpīgas vai neregulārs menstruālais cikls, sāpīgs krūšu pietūkums, liels asins zudums, krampji, trūcīgas mēnešreizes, sāpes muguras lejasdaļā. Ar ēterisko eļļu palīdzību pamazām normalizējas hormonālais fons un jūtami uzlabojas pašsajūta.

——————————————————————————————-

Pasniedzēja: Janīna Vasiļjeva – SPA SCHOOL pasniedzēja, SPA speciālists, SPA tehnologs, aromaterapeits.

——————————————————————————————-

Apmācības datums: 7.martā

Mācību laiks: no 10.00 līdz 13.00

Darba valoda- krievu

Seminārs notiek online ZOOM

Mācību maksa: 30,- Eur

SPA SCHOOL studentiem un absolventiem –  īpašā cena – 25,- Eur

——————————————————————————————-

Ierieksējā reģistrācija ir obligāta:

pa tālr. 20400777

vai e-pastu: info@spaschool.lv

 

×