Tematiskais seminārs

Aromterapija un cilvēka bioenergētika

Datums: 21.martā

 

Cilvēka enerģētiskajā ķermenī ir īpaši orgāni – čakras (jeb enerģijas transformatori). Čakras ir savstarpēji savienotas vienotā enerģijas tīklā ar kanālu un meridiānu palīdzību. Čakru uzdevums ir saņemt enerģiju no ārējiem avotiem un pārveidot tās par dzīvības straumēm dažādiem cilvēka eksistences aspektiem. Faktiski tie “aktivizē” visus cilvēka būtības procesus un attīstības sfēras.
Ēteriskās eļļas spēj harmonizēt enerģētisko centru (čakru) darbu un paaugstināt cilvēka enerģētisko līmeni kopumā. Tas ir iespējams, pateicoties atsauces vibrācijām un augu esenču milzīgajam enerģijas potenciālam. Tiek uzskatīts, ka ēteriskās eļļas spēj ne tikai attīrīt un atjaunot cilvēka enerģētisko lauku, bet arī pasargāt to no ārpasaules negatīvās ietekmes. Turklāt, iedarbojoties enerģētiskajā līmenī, ēteriskās eļļas palīdz cilvēkam atrast ceļu uz savas dvēseles izzināšanu, palīdz realizēt viņa radošo potenciālu, atjauno cilvēka dabas harmoniju un veicina visam raksturīgās intuīcijas attīstību, kas dota mums pēc dabas.
Katrai ēteriskajai eļļai ir īpaša ietekme uz cilvēka bioenerģētiku. Gaistošie aromātu savienojumi, mijiedarbojoties ar cilvēka enerģiju, novērš imūndeficītu, veicina brūču dzīšanu, harmonizē enerģijas plūsmas. Aromaeļļām ir harmonizējoša iedarbība uz cilvēka psihi un enerģiju.

——————————————————————————————-

Pasniedzēja: Janina Vasiļjeva.

SPA speciālists, kosmetologs, SPA tehnologs, aromterapeits. Ir medicīniskā izglītība. 20 gadu pieredze praktiskajā un mācību darbībā, no kuriem 7 gadi ir SPA SCHOOL vadošais skolotājs SPA virzienā un aromterapijā. Vairāku aromterapijas mācību grāmatu, kā arī rakstu autore. Viņa ir pastāvīga konsultante skaistumkopšanas žurnālos par kosmetoloģiju un SPA. SPA centru konsultante Latvijā un ārvalstīs. Vairāku SPA rituālu autore un izstrādātāja dažādiem kosmētikas zīmoliem.

——————————————————————————————-

Apmācības datums: 21.martā

Mācību laiks: no 10.00 līdz 13.00

Darba valoda- krievu

Seminārs notiek online ZOOM

Mācību maksa: 30,- Eur

SPA SCHOOL studentiem un absolventiem –  īpašā cena – 25,- Eur

——————————————————————————————-

Ierieksējā reģistrācija ir obligāta:

pa tālr. 20400777

vai e-pastu: info@spa.lc