Tematiskais seminārs

Aromterapija un cilvēka bioenergētika

Datums: 31.maijā

 

Cilvēka enerģētiskajā ķermenī ir īpaši orgāni – čakras (jeb enerģijas transformatori). Čakras ir savstarpēji savienotas vienotā enerģijas tīklā ar kanālu un meridiānu palīdzību. Čakru uzdevums ir saņemt enerģiju no ārējiem avotiem un pārveidot tās par dzīvības straumēm dažādiem cilvēka eksistences aspektiem. Faktiski tie “aktivizē” visus cilvēka būtības procesus un attīstības sfēras.
Ēteriskās eļļas spēj harmonizēt enerģētisko centru (čakru) darbu un paaugstināt cilvēka enerģētisko līmeni kopumā. Tas ir iespējams, pateicoties atsauces vibrācijām un augu esenču milzīgajam enerģijas potenciālam. Tiek uzskatīts, ka ēteriskās eļļas spēj ne tikai attīrīt un atjaunot cilvēka enerģētisko lauku, bet arī pasargāt to no ārpasaules negatīvās ietekmes. Turklāt, iedarbojoties enerģētiskajā līmenī, ēteriskās eļļas palīdz cilvēkam atrast ceļu uz savas dvēseles izzināšanu, palīdz realizēt viņa radošo potenciālu, atjauno cilvēka dabas harmoniju un veicina visam raksturīgās intuīcijas attīstību, kas dota mums pēc dabas.
Katrai ēteriskajai eļļai ir īpaša ietekme uz cilvēka bioenerģētiku. Gaistošie aromātu savienojumi, mijiedarbojoties ar cilvēka enerģiju, novērš imūndeficītu, veicina brūču dzīšanu, harmonizē enerģijas plūsmas. Aromaeļļām ir harmonizējoša iedarbība uz cilvēka psihi un enerģiju.
Pasniedzēja – Janīna Vasiļjeva.
SPA speciāliste, kosmetoloģe, SPA tehnoloģe, aromterapeite. Ir medicīniskais grāds. 20 gadu pieredze praktiskajā un pedagoģiskajā darbībā, no kuriem 7 gadi ir SPA SKOLAS vadošais pasniedzējs SPA un aromterapijas jomā. Vairāku aromterapijas mācību grāmatu, kā arī vairāku rakstu autors. Viņa ir pastāvīgā skaistumkopšanas žurnālu konsultante kosmetoloģijā un SPA. Viņa ir SPA centru konsultante Latvijā un ārzemēs, vairāku kosmētikas zīmolu SPA rituālu autore un attīstītāja.

Apmācības datums: 31.maijā
Mācību laiks: no 10.00 līdz 12.30

Darba valoda: krievu

Apmācību maksa: 30,- Eur
Īpašā cena tikai SPA SCHOOL studentiem un absolventiem: 25,- Eur

×