Sergeja Trosnicka (Ukraina)

PRAKTISKĀ BIODINĀMIKA 1.

GLOBĀLĀS DISFUNKCIJAS 

23. – 25.oktobrī

Biodinamikas galvenais mērķis – cilvēka atveseļošana no disfunkcijām (saslimšanām). Biodinamikas jēdziens bija zināms jau pirms mūsu ēras. Grieķu valodā bio ir dzīve un dinamika – kustība. Te gan jāuzsver, ka tā ir pastāvīgi mainīga kustība. Ārsts Sergejs Trosnickis , strādājot ar cilvēka ķermeni, šīs kustības pētījis un iemācījies tās sadzirdēt. Normāli veselam cilvēkam visam viņa ķermenim, arī katrai tā šūnai, ir pastāvīgi jākustas un jāelpo.

Pirmajā seminārā tiek apgūta apzinātas uztveres prasme vai citādi „izpratne caur sajūtām”, ar kuru palīdzību katrs dalībnieks iemācās izjust dziļāk ķermeni, blokus un skavas tajā, enerģiju, telpas harmoniju. Tiek izskaidroti disfunkcijas iemesli, to rašanās un attīstība, gan fiziskā, gan enerģijas un informācijas līmenī.

Pielietojot praktiskās biodinamikas prasmes, Jūs apgūsiet spēju būt delikātam laikā, kad strādāsiet ar cilvēka ķermeni, intuitīvāk, holistiskās un dabiskāk izpratīsiet, kas ļaus efektīvi atrisināt plašu problēmu loku, sākot no galvassāpēm, stājas traucējumiem, plakanām pēdām, traumu sekām, emocionālām traumām un saskarsmes problēmām. Semināra laikā tiks izskatīti galvenie disfunkciju cēloņi. Demonstrētas un atstrādātas praktiskās un apzinātas uztveres prasmes praktiskai pielietošanai ikdienas dzīvē.

Seminārs ir piemērots tiem, kas plāno turpināt strādāt ar osteopātiskām un biodinamiskām metodēm, kā arī tiem, kas vienkārši vēlas iegūt priekšstatu par biodinamiku, biodinamiskiem darba principiem un metodēm. Seminārā Jūs saņemsiet pamata biodinamiskās prasmes, pašdiagnostikas prasmes un pašregulāciju. Strādājot ar bērniem, iegūtās zināšanas ļaus novērst lielu skaitu disfunkciju, kas ir svarīgs posms aktīvās izaugsmes periodā.

 Semināra programma:

  • Ievads. Galvenie fenomeni. Praktiskie Biodinamikas principi..
  • Jaudas līnijas un spirāles. Disfunkciju veidošanās. Galvenie virzieni..
  • Terapeita uzvedība. Drošība..
  • Ķermeņa ass. Horda jēdziens un muskuļu-skeleta sistēmas stāvokļa analīze.
  • Šķidrumu teorija. Šķidruma kustības traucējumu un principi..
  • Ķermeņa «Trīsvienība», «enerģija». Iedarbības veidi.
  • Ķermeņa elpošana. Jēdziens «ķermeņa elpošana». Disfunkciju uzkrāšanās un zonu izveide
  • Un daudz kas cits…

Tiks apskatīti disfunkciju vai slimību iemesli, demonstrētas un atstrādātas apzinātas percepcijas iemaņas, ko var pielietot ikdienā un profesionālā dzīvē. Katrs semināra dalībnieks iemācīsies dziļāk just ķermeni, saprast, kur ir bloki, veidot harmonisko vidi. Tiek paskaidroti disfunkcijas  rašanas un attīstības iemesli gan fiziskajā, gan energo-informācijas līmeņos. Papildus būs arī veltīts laiks darbam ar bērniem, kas ļaus izvairīties no disfunkciju lielākas daļas īpaši aktīva izaugsmes periodā.  Ar Biodinamikas palīdzību ikviens var mainīt savu dzīvi. Tā tikai jāapgūst, jo visa informācija par to, ko mēs varam, jau iepriekš ar ģenētisko kodu ierakstīta mūsu ķermenī.

Pasniedzējs: Sergejs Trosnickis (Ukraina) – refleksoterapeits, neiropsihologs,  psiho- un epigenetikas speciālists, osteopātijas un biodinamikas speciālists, naturopāts, hirudoterapeits, senslāvu un austrumu tehniku pasniedzējs. Psihoģenētiskas un cilvēka ķermeņa atjaunošanas skolas dibinātājs.
 .
Norises datums: 23.-25.oktobrī, no 10.00 līdz 18.00
Dalības maksa: 360,-

Īpašā cena tikai WEL kartes īpašniekiem: 340,- Eur

Apmācības notiks krievu valodā

Iepriekšējais pieraksts: +371 20400777.
 .
×