Bukālā skulpturālā sejas masāža

Apmācības datums: 4.-5.decembrī

Bukālā masāža ir franču bioķīmiķes un kosmetoloģes Joellie Ciocco izstrādāta tehnika. Tās būtība slēpjas faktā, ka sejas masāža vaigu zonā tiek veikta gan ārpusē, gan mutes iekšpusē.

Inovatīvā vaigu sejas masāža pieder pie skulpturālās masāžas tehnikas kategorijas. Šādas procedūras ir vērstas uz to, lai muskuļu šķiedras darbotos. Ar prasmīgām kustībām masieris veic sava veida treniņu sejai, aktivizējot procesus dažādos epidermas slāņos.

Tehnika patiešām dara brīnumus. Pretnovecošanas tehnika ir lieliska alternatīva ķirurģiskajam sejas liftingam. Procedūras vērtība slēpjas ātrā, izteiktā efektā un daudzpusībā. Papildus galvenajam uzdevumam – sejas liftingam – masāža ir indicēta svara zaudēšanai un rehabilitācijai pēc insulta.

 

Pasniedzēja: Janina Vasiļjeva.

SPA speciālists, kosmetologs, SPA tehnologs, aromterapeits. Ir medicīniskā izglītība. 20 gadu pieredze praktiskajā un mācību darbībā, no kuriem 7 gadi ir SPA SCHOOL vadošais skolotājs SPA virzienā un aromterapijā. Vairāku aromterapijas mācību grāmatu, kā arī rakstu autore. Viņa ir pastāvīga konsultante skaistumkopšanas žurnālos par kosmetoloģiju un SPA. SPA centru konsultante Latvijā un ārvalstīs. Vairāku SPA rituālu autore un izstrādātāja dažādiem kosmētikas zīmoliem.

Apmācību datums: 4. un 4.decembrī

Mācību laiks: 10:00 -17:00

Mācību maksa: 250,-eiro

——————————————————————————————-

Ierieksējā reģistrācija ir obligāta:

pa tālr. 20400777

vai e-pastu: info@spa.lc


 

Kvalifikācijas celšanas kurss ir paredzēts personām ar profesionālo izglītību.

Uz apmācību jānāk darba apģērbā un maināmos apavos.

Seminārs notiek uz modeļiem vai “viens uz otra” – pārbaudiet pie administratores.