Cerviko-kraniālā masāža
Apmācības datumi: 01. – 03. decembrī

SEMINĀRS TIEK ATCELTS COVID-19 IEROBĒŽOJUMI DĒĻ

«Cerviko» tulkojumā no latīņu valodas nozīmē «kakls» vai «kakla», «kranio» – galvaskauss. Citādi sakot, kakla-galvaskausa masāža. Šīs masāžas veikšanas laikā rūpīgi tiek izstrādāti kakla muskuļi, pakauša, lāpstiņu zonas un nedaudz augšējo ekstremitāšu. Izstrādāšana iet ļoti dziļa un detalizēta. Paralēli notiek iedarbība uz kakla daļu un kopumā arī uz kakla daļas katru skriemeli. Tiek veiktas mobilizācijas manipulācijas, kas tiek izmantotas manuālaja praksē: fleksijas, ekstenzijas, rotācijas utt., kā uz visu kaklu kopumā, ta arī uz katru kakla skriemeli. Tāda rūpīga izstrādāšana maksimāli uzlabo asins cirkulāciju apstrādātā laukumā, uzlabo elastību muskuļu audiem un kakla mobilitāti. Tāpēc šī tehnika ir ļoti laba priekš sasprindzinātiem muskuļiem, galvassapēm, kas ir saistītas ar kopējiem un lokāliem muskuļu sasprindzinājumiem. Izmantojas kā rehabilitācija un profilakse.
Mīksta un delikāta kakla muskuļu un plecu zonas izstrāde praktiski uzreiz noņem kopēja sasprindzinājuma stāvokli, sniedz atvieglojumu un viegluma sajūtu kakla mobilitātei. Muskuļu elastība, kas tiek atjaunota masāžas laikā, uzlabo asins piekļuvi pie sejas un ādas audu šūnām. Noņemas sāpes, kakla kustības ierobežojumi, hroniskas spazmas. Šī metodika ir ļoti laba profilakse pret mugurkaula kakla daļas osteohondrozes.

Šī tehnika var tikt izmantota gan patstāvīgi, gan fragmenti kosmētiķa darbā ar seju, masierim ar ķermeni.

Pasniedzējs: Jurijs Stecjuņičs (Krievija) – praktizējošs ārsts traumotologs – ortopēds, austrumu un SPA tehniku pasniedzējs masāžas skolā “Magistra”.

Norises datumi: 2020. gada 01., 02. un 03.decembrī
Norises laiks: 10.00 – 18.00
Mācību maksa: 230,- Eur.
Īpaša cena WEL kartes īpašniekiem: 210,- Eur.

×