DETOX –  Organisma attīrošā masāža

Samazināt ķermeņa apjomus, nekaitējot veselībai – tas ir iespējami!!!

Mēs ticam atziņai, kas ir vairāku antīko dziedniecības sistēmu pamatā – slimības rodas, ja organismā ir izjaukts līdzsvars dzīvības enerģijas plūsmā. Atjaunojot fizisko, intelektuālo un garīgo harmoniju, organisms pats spēj sevi atveseļot. Viena no metodēm, kas spēj organismu atveseļot ir – Detox – organisma attīrošā masāža.

Attīrošās masāžas spēks ir spēja atbrīvot šūnas un nodrošināt brīvu vielmaiņas procesu starp tām. Āda ir mūsu lielākais orgāns, caur kuru organisms izvada nevēlamās vielas jeb toksīnus. Tāpēc tai nepieciešama regulāra attīrīšana, kas likvidē atmirušo ādas slāni, attīra poras un stimulē cirkulāciju, atvieglojot toksīnu izvadīšanu. Detox – organisma attīrošā masāža ir īpaši izstrādāta masāžas tehnika, arī lai samazinātu ķermeņa apjomu. Masāžas laikā tiek samazināts ķermeņa apjoms problemātiskajās zonās. Taukšūnu skaits paliek iepriekšējais, bet samazinās taukšūnu apjoms – tiek izvadīti lipīdi un „netīrais” šķidrums, kas ir vielmaiņas atkritumu produkts.

Detox – organisma attīrošā masāža samazina celulītu, aizkavē to atkārtotu veidošanās, atbrīvo ādu no atmirušām šūnām, uzlabo vispārējo organisma stāvokli, ko radījusi sliktā cirkulācija. Palīdz iekustināt un izvadīt ilgstoši veidojošos zemādas tauku uzkrājumus un uzlabo limfas plūsmu, nogludina, nostiprina un tonizē ādu, darot to tvirtu un maigu. Masāža nodrošina liekā šķidruma izvadīšanu no organisma. Procedūras laikā veiktā vēdera masāža uzlabo zarnu darbību un palīdz atbrīvoties no gadiem uzkrātiem toksīniem.

Organisma Detox programma domāta:
 cilvēkiem pēc ilgstošām slimošanām, kad lietoti medikamenti.
 Sportistiem pēc lielām fiziskām slodzēm, lai palīdzētu no ķermeņa izvadīt pienskābi.
 Pēc ilgstošiem, gariem lidojumiem, kad spiediena rezultātā ķermenī ir šī nepatīkamā „piepūsta balona”sajūta.

Pasniedzēja: Mg. Psych. Aija Jermacāne – masiere, SPA speciāliste, praktizējošā psiholoģe, apguvusi NLP (Neirolingvistiskā programmēšana) bāzes kursu, Maigās Bio- enerģētikas meistare.

Apmācības datums: 2023.gada 23.februārī
Mācību maksa: 80,- Eur
Īpaša cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem: 70,- Eur