Estētiskā kinezioteipošana

Apmācības datumi: 5.-6.septembrī

Kinezioloģiskās teipošanas metode strauji ienāk pieaugušo un bērnu fiziskā stāvokļa atjaunošanas un korekcijas speciālistu praksē. Būdama patstāvīga metode, kinezioloģiskā teipošana palielina, nostiprina un paildzina mazsāžista, fizioterapeita vai SPA speciālista darba pozitīvo efektu.

Pareizi aplicēts teips — tas ir speciālista roku ”turpinājums”, kas aktīvi darbosies starp masāžas seansiem, pagarinās atjaunojošo efektu, kā arī samazinās kaitīgo faktoru, tai skaitā mūsdienu dzīves veida radīto, iedarbību. Kinezioloģiskā teipošana sniedz iespēju sasniegt vajadzīgos rezultātus bez negatīvas ietekmes uz citiem orgāniem un sistēmām.

Semināra teorētiskajā daļā tiks aplūkoti muskuļu saraušanās fizioloģijas pamati, limfas veidošanās un mehānismi, ar kādiem kinezioloģiskais teips tos ietekmē. Praktiskajā daļā mēs apskatīsim teipa aplikāciju veidus jostasvietas, kakla, plecu joslas, locītavu un augšējo, kā arī apakšējo ekstremitāšu, krūšu un vēdera zonā.

Semināra programma:
– Plecu pagriešana atpakaļ stājas uzlabošanai, lai piešķirtu krūtīm skaistāku formu;
– Elkoņa teipošana, lai novērstu nokarājušos ādu rokas augšējā daļā;
– Теipošana nokarājušās ādas stimulēšanai ribu un vidukļa zonā;
– Vēdera dobuma zonas nostiprināšana, augšējās abdominālās fascijas pievilkšana krūšu kurvim, lai piešķirtu vēderam plakanāku formu;
– Krustu kaula savienojuma korekcija, lai piešķirtu gurniem pareizāku stāvokli;
– Muskuļu stimulācija gurnu, ceļgalu locītavu apvidū, lai kājas izskatītos slaidākas;
– Apakšējo ekstremitāšu nepareiza savienojuma novēršana, lai koriģētu “līkas kājas”;
– Pareiza stāvokļa piešķiršana potītēm, lai novērstu kleinas kājas;
– Pēdas pirmā pirksta valgus deformācijas korekcija;
– Celulīta un striju samazināšana vēdera un gurnu zonā;
– Menstruālo sāpju novēršana;
– Kāju u.c. tūskas noņemšana.

Seminārā ir paredzēta zinātniska pieeja, teipošanas tehniku piemērošanas pamatojums, kā arī dalībnieki veiks tās praktiski. Vairāk nekā 70% laika dalībnieki veltīs praksei. Pēc semināra klausītāji varēs ķerties pie metodes piemērošanas un tās vai atsevišķu tās elementu ieviešanas savā praksē.

Pasniedzējs: Romans Makarovs  – Welness un SPA masāžas tehnoloģiju skolas «Мagistra» pasniedzējs , ārsts, rehabilitologs, SPA terapeits, Enrikes Garsias masāžas tehniku pasniedzējs.

Mācību datumi: 5. un 6.septembrī
Mācību maksa: 165,- Eur
Īpašā cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem: 150,- Eur

Kurss notiek krievu valodā.

×