Vecākā ķīniešu atjaunošanas metode

Sejas masāža ,,GUA-ŠA,,

Apmācības datums: 13.februārī

GUAŠA masāža ir sena masāžas prakse, kas tradicionāli nāk no ķīniešu medicīnas. Nosaukums tulkojumā nozīmē “saskrāpēt visu slikto” ,, gua „ ieskrāpēt, ,, sha ,, – slikti. Masāža tiek veikta ar īpašām dažādu formu plāksnēm, kas izgatavotas no akmeņiem. Iedarbības rezultāts ir līdzīgs akupunktūrai – ir ietekme uz sejas refleksu punktiem gar meridiāniem, bet bez iespiešanas audos. Pateicoties spēcīgam impulsam, uzlabojas visi vielmaiņas procesi ādā, tiek uzsākti atjaunošanās procesi un tiek sasniegts lielisks limfodrenāžas efekts.

Masāža palīdz samazināt sejas pietūkumu, tumšos lokus zem acīm un atjaunot veselīgu ādas izskatu. Tehnika maigi ietekmē sejas un kakla muskuļus, ļaujot tiem vienlaikus atpūsties un nostiprināties. Izmantojot šo paņēmienu, jūs varat saglabāt sejas ādas toni, sasniegt liftinga efektu un dabiskā veidā samazināt grumbu parādīšanos. Uz sejas ir bioloģiski aktīvi punkti, kas ir atbildīgi par iekšējo orgānu un sistēmu darbu, iedarbojoties uz šīm zonām, Guasha ļauj ietekmēt ne tikai ādu, bet arī vispārējo ķermeņa stāvokli.

Masāžas tehnikas mērķis ir palielināt antioksidantu ražošanu, aktivizēt ādas aizsargājošos spēkus un izvadīt toksīnus, kas novērš šķēršļus enerģijas plūsmas ceļā, un ķermenis patstāvīgi tiek galā ar problēmu. Guasha tehnika ir ieteicama garastāvokļa paaugstināšanai un garīgo spēju uzlabošanai, neirozes un depresijas ārstēšanai un bezmiega novēršanai.

Pasniedzēja:  Janīna Vasiļjeva – SPA SCHOOL pasniedzēja, SPA speciāliste, SPA tehnoloģe, aromaterapeite.

Apmācību datums: 13.februārī

Mācību laiks: no 10:00 līdz 17:00

Mācību maksa: 80,- Eur
Īpaša cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem: 70,- Eur

×