Havajiešu masāža “Lomi-Lomi”
Apmācību datumi: 18. – 20.augustā

Havajiešu masāža Lomi-Lomi ir viena no mistiskākajām un noslēpumainākajām masāžas tehnikām. Tulkojumā no havajiešu valodas Lomi-Lomi nozīmē “apmierinātā kaķa samtainās ķepas maigais pieskāriens”. Jūs zaudējat laika sajūtu – tā var aprakstīt šo lielisko masāžu. Lomi-Lomi masāža tiek īpaši rekomendēta pirms lieliem dzīves notikumiem (kāzas, ceļojums u.tml).

Šī masāža attīra dvēseli un stiprina cilvēka spēkus.
Havajiešu masāžas Lomi-Lomi pirmsākumi meklējami Mairi masāžā, kas mēdza ieilgt vairākas dienas un notika lūgšanu, garīgo dziesmu un rituālo deju pavadījumā. Šī masāža cieši saistīta ar reliģiju un seno cilvēku zināšanām un viedumu – Hunas filozofiju. Huna pieņem cilvēku kā harmonisku radību, kuras dzīves mērķis – “Dāvināt pasaulei savu labestību un nevienam nedarīt pāri”. Tā ir reliģijas neatņemama sastāvdaļa.

Mūsdienās Lomi-Lomi ir ļoti populāra masāžas tehnika, kas harmonizē vielmaiņas procesus organismā, paaugstina ķermeņa aizsargspējas un imunitāti. Lomi-Lomi masāžai piemīt izteikts atslābināšanās efekts, tā ir ļoti maiga, bet iedarbīga tehnika ar tūlītēju iedarbību. Procedūras laikā tiek apstrādātas visas ķermeņa daļas un sabalansētas visas organisma sistēmas. Lomi-Lomi masāža ilgst vidēji 2 stundas.

Pasniedzēja: Kristina Makarova – SPA SCHOOL pasniedzēja, SPA speciāliste.
Apmācību datumi: 2020. gada 18., 19. un 20.augustā
Apmācību laiks: 10:00 – 17:00
Apmācību maksa: 155,- Eur
Īpašā cena tikai WEL kartes īpašniekiem: 145,- Eur

 

Saskaņā ar Latvijā esošiem noteikumiem, apmācības klātienē var apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai ir pārslimojuši, un var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu vai derīgu Covid-19 testu.

×