Havajiešu masāža “Lomi-Lomi”.1.līmenis.
Apmācību datumi: 15. – 17.augustā

Lomi Lomi ir tradicionāla havajiešu masāža, ko havajieši jau gadsimtiem izmanto gan ikdienā, lai palīdzētu tuviniekiem atbrīvot spriedzi, nogurumu, stresu, gan tempļa rituālos lai sagatavotu cilvēku jaunam dzīves posmam.

Tehniski šī ir apakšdelma masāža, kas tiek veikta dejas kustībā, pie melodiskās havajiešu mūzikas. Bet Havaju masāža Lomi-lomi ir vairāk nekā masāža, tā ir dziedināšanas prakse, īpaša filozofija, attieksme pret dzīvi. Tas ir mīlestības pieskāriens, pārmaiņas dzīvē uz labo pusi.

Lomi “savāc” cilvēku vienotā veselumā, vienlaikus ietekmējot visas sfēras: ķermenisko, emocionālo un garīgo. Masāžas rezultāts ļoti bieži ir pārsteidzošas pozitīvas pārmaiņas dzīvē.


Jūs varat iedziļināties Lomi rituālā, cik vēlaties. Pat ja neesat gatavs iedziļināties Havaju filozofijā, ir daudz ko mācīties no Lomi-Lomi tehnikas. Apakšdelmu darbs bagātinās jūsu tehniku, atvieglos slodzi, strādājot ar lielām virsmām; ejas zem ķermeņa korpusa lieliski iekļaujas plēves ietīšanas procedūrās.
Jūs varat vienkārši pievienot dažas, sev tīkamas, kustības savā praksē vai izveidot skaistu eksotisku svētku procedūru “īpašiem gadījumiem” (kokosriekstu un tropu ziedu aromāti, havajiešu mūzika, ziedlapu paklājs un citi atribūti), bet jūs varat kļūt par šamaņiem un burvjus, un pārveidojiet katru savu masāžu neatkarīgi no izmantotās tehnikas par svētu aktu, radot mīlestības un pieņemšanas telpu un sniedzot ieguldījumu viņu klientu dziedināšanā visos līmeņos.

Šādas masāžas palīdz mums iedvesmoties un ienest mūsu dzīvē skaistumu.

Pasniedzēja: Kristina Makarova – SPA SCHOOL pasniedzēja, SPA speciāliste.
Apmācību datumi: 2022. gada 15.-17.augustā
Apmācību laiks: 10:00 – 17:00
Apmācību maksa: 195,- Eur
Īpašā cena SPA SCHOOL studentiem un absolventiem: 185,- Eur

Norises vieta: SPA SCHOOL mācību centrs, Rīga, Kalpaka bulvāris 10, 3.stāvs.

Pieraksts pa tālruni: +371 20400777, e-pasts: info@spaschool.lv
www.spaschool.lv

×