JAUNUMS!

HOME SPA

SPA & Wellness tehnoloģijas mājai un ģimenei

 

HOME SPA – tas ir 11 tikšanos kurss, kas ir domāts ikvienam, kurš vēlas iepazīties ar SPA filozofiju, apgūt metodes, kas ļaus veikt skaistumkopšanas un veselības uzlabošanas rituālus sev un saviem tuviniekiem.

 

Jēdziens SPA jau sen kā ir sastopams ārpus SPA salonu rāmjiem un definē noteiktu dzīves veidu, ietver multisensoras iedarbības filozofijas un īpašas atmosfēras izveidi arī savās mājās.

 

Mūsu jaunais kurss ietver to, kā rūpēties par sevi, par savu ģimeni, kā radīt telpu un noskaņu atpūtai un spēku atjaunošanai, kā taisīt masāžu un veikt SPA rituālus mājas apstākļos.

 

Veicot masāžu saviem tuviem cilvēkiem, Jūs palīdzēsiet viņiem atbrīvoties no stresa un spriedzes, noņemt nogurumu, normalizēt enerģijas plūsmu visā ķermenī, zaudēt svaru vai aizkavēt vecuma izmaiņas. Tas ir kā sava veida instruments Jūsu rokās, ar kuru Jūs varēsiet izveidot harmoniju un siltumu ģimenē.

 

Kursa tēmas:

 

  • SPA filozofija un SPA atmosfēras izveide
  • Muguras un kakla zonas masāža
  • Galvas masāža
  • Pēdu masāža
  • Skrubji un ietīšanās
  • Veselības profilakse
  • Komplementārā terapija

 

Papildus pamatprogrammas apguvei saņemsiet daudz praktisku padomu skaistuma, veselības un sirdsmiera saglabāšanā un labi pavadīsiet laiku kopā ar zinošu un sirsnīgu pasniedzēju.

——————————————————————————————-

Apmācības vada Aija Jermacāne –  vadošā SPA SCHOOL pasniedzēja, masāžas meistarības māksliniece, maģistra grāda ieguvēja psiholoģijā, praktizējošā psiholoģe, NLP praktiķe, vieglās bioenerģētikas meistare.

——————————————————————————————-

Mācību sākums: 2023. gada 25. janvārī

Mācību ilgums: 3 mēneši

Mācības reizi nedēļā: trešdienās (kopā 11 nodarbības)

Mācību laiks: 14.30 – 17.00

Mācību maksa: 320,-euro

Apmācības notiek latviešu valodā

 

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta:

pa tel.: 20400777

vai e-pastu: info@spaschool.lv


Uz nodarbībām lūdzam nākt darba apģērbā un maiņas apavos.

Semināra praktiskajā daļā masāžas tiek veiktas  vienam uz otru. Ja kādu iemeslu dēļ Jums nedrīkst veikt masāžu vai procedūru, aicinām laicīgi informēt skolu un uz nodarbību ņemt līdzi savu modeli.

×