Profesora Enrike Kastella Garsias (SPĀNIJA) autormasāžas tehnika
Ķermeņa hiromasāža
Apmācību datumi: 13. – 16. septembrī

Hiromasāža ir viena no profesora Enrike Kastella Garsias izstrādātajām un visā pasaulē pazīstamajām masāžas tehnikām.

Hiromasāža ir jauns masāžas stils. Tas sevī apvieno pašu labāko no Eiropas masāžas skolām, kā arī Austrumu fiziskās un garīgās harmonijas skolām. Šobrīd “INMASTER” (Barselona, Spānija) sistēmas masāžām nav līdzīgu pēc pakāpes un iedarbības līmeņa.

Hiromasāža ir profesionālo paņēmienu komplekss, kas spēcīgi iedarbojas uz organismu kā kosmētiski, tā arī ārstnieciski.

Hiromasāžas bāzes kursa pamatā ir paņēmieni, kas efektīvi iedarbojas uz organisma muskuļu sistēmu un tās pamatfunkcijām. Pielietojot hiromasāžas tehniku, iespējams īsā laikā sasniegt simtprocentīgu rezultātu: mazināt muskuļu sasprindzinājumu, muskuļu kontrakcijas, sasniedzot muskuļu relaksāciju vai, tieši otrādi, uzlabot muskuļu tonusu un muskuļu masas elastību. Problēmas, kas radušās cilvēka organismā, nevar eksistēt tikai vienā muskuļu līmenī. Tās rodas muskuļu un asinsvadu, muskuļu un nervu, muskuļu un locītavu sistēmu mijiedarbības līmenī. Tāpēc hiromasāža uzskatāma par sarežģītu programmu, kas ļauj risināt noteiktas problēmas dažādos mijiedarbības līmeņos.

Pastāv trīs hiromasāžas līmeņi. Papildus līmeņu apgūšana dos jums iespēju pilnībā apgūt šo mākslu.
Hiromasāžas II līmenis (miotensīvās tehnikas) – unikāla locītavu masāžas metode, kas veicina to atbloķēšanu. Locītavu iespējams atbloķēt tikai ar manuālām manipulācijām. Miotensīvās masāžas tehnikas unikalitāte ir tāda, ka sākumā ir relaksējoša masāža noteiktām muskuļu grupām, tās mērķis ir palielināt muskuļu audu elastību un uzlabot locītavu asinsapgādi, sasaistes aparāta nostiprināšanu.
Hiromasāžas III līmenis (locītavu mobilizācija) – tā ir tehnika, kas paredzēta, lai palielinātu locītavu aktīvo un pasīvo kustību skaitu, deformējošās osteoartrozes profilakse. Ieteicama rehabilitācijas un pēctraumu ārstēšanas periodā.
Hiromasāžas IV līmenis (miorelaksējošā masāža) – paredzēts tikai darbam ar muskuļu audiem, kas atrodas hipertonusā, ar dažādu etioloģiju kontraktūrām. Masāžas rezultāts ir dziļa muskuļu relaksācija. Izteikta antistresa iedarbība.

Pasniedzējs: Romans Makarovs (Krievija) – Welness un SPA masāžas tehnoloģiju skolas «Мagistra» pasniedzējs (Sankt-Peterburga), ārsts, rehabilitologs, SPA terapeits, Enrikes Garsias masāžas tehniku pasniedzējs.

Apmācības datumi: 2020. gada 13. – 16. septembrī
Apmācības laiks: 10:00 – 17:00

Apmācības maksa: 315,- Eur
Īpašā cena tikai WEL kartes īpašniekiem: 290,- Eur

×