Medus masāža

Masāža ar refleksu terapijas masāžas kustībām – jūsu ādas tonusa un ķermeņa silueta uzlabošanai

Apmācību datums: 31.janvārī

Medus masāža ir viens no populārākajiem un efektīgākajiem masāžas veidiem, kuru jau gadu simtiem ilgi izmanto veselības stiprināšanai, un tā lieliski paaugstina organisma tonusu.
Pašas metodes pirmsākumi meklējami Tibetā. Šī masāžas tehnika ir vairākus gadu tūkstošus veca, taču pēdējā laikā atkal atgūst popularitāti. Masāžas efekta pamatā ir ādas mijiedarbība ar medū esošajām bioloģiski aktīvajām vielām, kā arī īpašās uz dziļajiem audiem veiktas refleksu terapijas masāžas kustība. Tā ir attiecināma uz refleksoterapiju – proti, tā ir bišu medus ārstniecisko īpašību un ritmisku spiedienu dziļas iedarbības masāžu paņēmienu apvienojums.

Šī masāžas tehnika sastāv no divām procedūras daļām:

Pirmajā procedūras daļā masāžu veic ar īpašu tehniku, kuras pamatā ir pliķējošās kustības. Jaudīga procedūra labai veselībai un stingram ķermenim. Medus vakummasāžas tehnika efektīgi šķeļ taukus, dziļi izsilda un izmasē saspringtos muskuļus un izvada no organisma lieko šķidrumu un toksīnus, savukārt medus unikālo īpašību dēļ ķermenis saņem gan pīlingu, gan barojošu masku. Masāžas laikā caurspīdīgais medus pakāpeniski pārvēršas baltā valkanā masā, kuru pēc tam ir viegli notīrīt no ķermeņa. No fizioloģijas viedokļa notiek šāds process; medus atdod cilvēka organismam visus derīgos mikroelementus, vienlaikus izvadot no tā toksīnus. Medus masāža spēcina imunitāti un nervu sistēmu, un vienlaikus tā ir viena no iedarbīgākajām pretcelulīta procedūrām Medus attīra organismu, uzlabo asinsriti, mazina celulītu, dara ādu elastīgu un tvirtu, dziedina dvēseli.

Otrajā masāžas daļā seko dziļo audu refleksu terapijas masāža, kurai ir dziļa iedarbība uz muskuļiem un saistaudiem, īpaši ieteicama pēc fiziskām slodzēm, pie muskuļu disbalansa un ilgstoša saspringuma. Ritmisku spiedienu dziļas iedarbības masāža mazina spriedzi un kliedē stresa radītus savilkumus muskuļos un audos.

Pasniedzēja: Aija Jermacāne – SPA SCHOOL pasniedzēja, masiere, SPA speciāliste.

Apmācību datums: 2020. gada 31. janvārī
Apmācību laiks: 10:00 – 18:00

Apmācību maksa: 80,- Eur
Īpašā cena tikai WEL kartes īpašniekiem: 70,- Eur

×