AROMTERAPIJAS programmas IV līmenis

“Olfaktoterapija”

programma sākas 9. oktobrī

Olfaktoterapija ir disciplīna, kas sintezē psiholoģijas un aromterapijas principus, pēta saikni “smarža-atmiņa”.
Spēja lasīt smaržas ir vienīgā maņu jutība, kas nav pakļauta cilvēka gribai. Neapzināti ieelpojot gaisu vai apzināti izbaudot aromātu, kas mums patīk, mēs bagātinām sevi ar ožas informāciju, kas ietekmē mūsu emocionālo, sociālo un garīgo attīstību un pēc tam uzglabā šo sajūtu mūsu smadzeņu dziļumos.

Olfaktoterapija ir ārstnieciska metode, kas izstrādāta Francijā 90. gados. Tā pamatā ir oža, kas nodrošina piekļuvi emocionālajai atmiņai. Ar ožas palīdzību mēs iedziļināmies sevī, varam izprast savas problēmas un paskatīties uz situāciju no cita skatu punkta. Var saprast, ar ko ir saistīta konkrēta problēma vai slimība. Atnāk sāpju, dusmu, baiļu, ciešanu atbrīvošanās, attīrīšanās no pārdzīvojumiem un enerģijas piepildīšanās ar ēterisko eļļu atbalstu. Smarža ir kā tilts starp personību un apziņu. Tas palīdz sajust, redzēt un saprast, kā mēs uzvedamies galvenajos cilvēka dzīves jautājumos.

Emocijas ir ķīmiskā jutība un spēja regulēt ķermeņa iekšējo ķīmiju. Ne velti katra emocija izraisa ķermeņa ķīmiskā līdzsvara nobīdi, pat ja tā ir neliela, bet konkrētam organismam nozīmīga: palielinās vai samazinās skābekļa uzsūkšanās, asinīs izdalās adrenalīns vai norepinefrīns, virsnieru dziedzeri izdala noteiktus hormonus, vairogdziedzeris arī… utt. Kad klients terapeita vadībā iedomājas sāpju smaku vai kādas emocijas, ožas smadzenes sāk reprezentēt ķermeņa iekšējās vides stāvokli ierastajā formā un, protams, sāk to koriģēt. pozitīvs virziens. Negatīvas emocijas un sāpes subjektam vienmēr tiek pasniegtas kā viena vai otra nepatīkama smaka.

Smadzenes sāk ietekmēt šo stāvokli, un atjauno normālu ķermeņa ķīmisko līdzsvaru, kā rezultātā pazūd negatīvā emocija vai sāpes, un arī klienta stāvoklis normalizējas.

Olfakterapija balstās uz aromāta emocionālo uztveri. Praksē enerģētiskā stāvokļa atjaunošanai tiek izmantots ēterisko eļļu potenciāls. Zinātniski pierādīts, ka aromāta molekulas tieši ietekmē nervu sistēmu.
Ēteriskās eļļas ir īpaši spēcīgs atbalsts emociju atbrīvošanai, nomierināšanai un harmonizēšanai, kā arī radošuma veicināšanai.

Turklāt olfakterapija ļauj regulēt stresu, sirdsdarbības ātrumu, elpošanu vai gremošanu. Tas ir interesanti, lai tiktu galā ar depresiju, bezmiegu, likvidētu fobiju vai atkarību, pārvarētu blokādi vai vienkārši labāk iepazītu sevi. Šī terapija attīsta baudu, pieņemšanu un līdzjūtību pret sevi un pasauli.

 

——————————————————————————————-

Pasniedzēja: Janina Vasiļjeva.

SPA speciālists, kosmetologs, SPA tehnologs, aromterapeits. Ir medicīniskā izglītība. 20 gadu pieredze praktiskajā un mācību darbībā, no kuriem 7 gadi ir SPA SCHOOL vadošais skolotājs SPA virzienā un aromterapijā. Vairāku aromterapijas mācību grāmatu, kā arī rakstu autore. Viņa ir pastāvīga konsultante skaistumkopšanas žurnālos par kosmetoloģiju un SPA. SPA centru konsultante Latvijā un ārvalstīs. Vairāku SPA rituālu autore un izstrādātāja dažādiem kosmētikas zīmoliem.

——————————————————————————————-

10 nodarbības

Nodarbības periods: 09.10.2023.-11.12.2023.

Apmācības diena: pirmdiena

Nodarbības laiks: 18.00 – 21.00

Nodarbības notiek ONLINE ZOOM platformā.

Darba valoda: krievu

Mācību maksa: 500,-eiro

 

  • Kursa laikā nepieciešamās testa ēteriskās eļļas tiks nosūtītas Jums uz norādīto Omnivas pakomātu.
  • Kurss NAV paredzēts iesācējiem, paredzēts cilvēkiem, kuri ir pabeiguši Aromterapijas pamatkursu (ir zināšanas apliecinošs dokuments).

——————————————————————————————-

Ieprieksējā reģistrācija ir obligāta:

pa tālr. 27-33-00-82

vai e-pastu: info@spaschool.lv

×