KVALIFIKĀCIJAS CELŠANAS  PROGRAMMA

 SPORTS & PILATES

Latvijas apliecība par pieaugušo neformālo izglītību

Starptautiskais Diploms ITEC (London)

“Diploma in Pilates Teaching 3 level”

SPORTS & PILATES APMĀCĪBAS PROGRAMMA

MĀCĪBU SĀKUMS:  09.oktobrī 

Pilates ir vingrinājumu sistēma, fiziskai un emocionālai labsajūtai. Tās mērķis ir stiprināt dziļos muskuļus, īpaši tos, kuru stabilizē mugurkaulu, veidot skaistu stāju un attīstīt kustību dabiskumu.

 Pilates ne tikai uzlabo fizisko pašsajūtu un veido pievilcīgu ķermeni, bet veicina arī pozitīvu noskaņojumu – mēs nevaram nesmaidīt, ja jūtamies un izskatāmies labi!

 Pilates mērķis ir panākt, lai  treniņu procesā, pielietojot ar apziņas kontroli, tiktu pilnveidotas kustības, uzlabots muskuļu spēks un elastība.  Metode lielu uzmanību pievērš elpošanas pilnveidošanai, jo laba elpošana pastiprina toksīnu izvadi no organisma, mazina nogurumu un uzlabo koncentrēšanos. Kā arī, efektīva elpošanas apvienošana ar kustībām veicina sportiskos sasniegumus, piemēram, skriešanā, tenisā, vieglatlētikā un citos sporta veidos. Turklāt, elpošanai ir būtiska nozīme limfas cirkulācijā, tātad, tūsku profilaksē un pat svara samazināšanā!

Eiropā 20.gs. sākumā tika izveidota un līdz mūsdienām ir pilnveidota treniņu sistēma, kura risina visus minētos uzdevumus un kuras principi ir integrējami gan ikdienas kustībās, gan lieliski papildina sporta veidiem raksturīgās kustības un palīdz veidot pievilcīgu ķermeni – Pilates.

Metode mūsdienās tiek dēvēta tās pamatlicēja Džozefa Pilates (Joseph Pilates, 1883 – 1967) vārdā, lai gan sākotnēji pats Dž.Pilates to dēvēja par Kontroloģiju, nosaukumā ietverot metodes būtiskāko principu – treniņu procesā ar apziņu kontrolētu ikvienas kustības veikšanu.

ATVĒRTO DURVJU DIENĀ – 

12.septembrī, plkst.10.00

Pieraksts pa tālr.: 26-33-00-58

Kādēļ mācīties SPORTS & PILATES programmā?

Programma ir veidota, apvienojot starptautiskus Pilates treneru apmācību standartus ar pieredzējušu Pilates treneru zināšanām un prasmēm.

 SPORTS & PILATES programmā praktiskās nodarbības norit paralēli ar teorētisko apmācību, kā arī uzdevumu izpildei tiek veltīta īpaša uzmanība un pasniedzēji nodrošina atgriezenisko saiti.

 Jūs iegūsiet savā īpašumā unikālus mācību materiālus, kuros koncentrētā veidā iekļauta būtiskākā informācija tā, lai mācības un turpmākā prakse būtu efektīvas un jūs allaž varētu viegli atrast svarīgāko informāciju.

 

Mums ir būtiski, lai jums ir efektīvas mācības un izcila profesionālā darbība!

Jūsu klientiem (un jums!) salīdzinoši ātri uzlabosies kustības, mazināsies locītavu un muskuļu sāpes, uzlabosies tādas fiziskās īpašības kā spēka izturība, lokanība, līdzsvars, koordinācija, uzlabosies stāja un mazināsies kumulatīvo traumu riskus, kas rodas no nepareiziem kustību ieradumiem un piespiedu pozām. Metode veicina organisma sistēmu atjaunošanos, veido skaistu ķermeni, līdzsvaro psihoemocionālo noskaņojumu un uzlabo koncentrēšanās spējas!

Katra kvalitatīvi veikta kustība, kura tiek izveidota kā kustību ieradums fitnesa vai individuālu treniņu laikā, ikdienas kustībās rada “trenēšanās efektu ārpus treniņa”. Tas uztur spēku, izturību, lokanību, līdzsvaru un koordināciju. Kā arī mazina muskuļu un locītavu sāpes, nodrošina labu stāju.

“SPORTS & PILATES” mācību programmā:

 • Pilates metodes pamatprincipi vēsturiskā un mūsdienu aspektā
 • Pilates vingrinājumi uz paklāja bez aprīkojuma, ar mazo aprīkojumu
 • Pilates trenažieru izmantošanas pamati
 • Pilates principu integrēšana dažādos fitnesa nodarbību veidos
 • Pilates principu integrēšana sportā, atbilstoši sporta veidu specifikai
 • Testi un stājas izvērtēšana; to izmantošana, veidojot individuālas vingrošanas programmas
 • Spēka veidi – to izskaidrojums.

Sīkākā informācija pa tālr.: 26-33-00-58

Cena 1.modulim:

250 eur mēnesī (3.maksājumi).

Maksājot visu summu uzreiz – 600 eur

Cena 2.modulim:

220 eur mēnesī (3 maksājumi).

Maksājot visu summu uzreiz: 580 eur

Mācību sākums: 9.oktobrī

Mācību formāts:  – klātienes sessijas skolā 1 reizi mēnesī + katru nedēļu darba dienu vakars online.

Mācību sessiju laiki 1.modulim:

9.un 10.oktobrī

13. un 14.novembrī

11. un 12.decembrī

+ Eksāmens

Pabeidzot mācības, tiek izsniegti 2 dokumenti:

pilates
pilates
1. SPA SCHOOL Apliecība par pieaugušo neformālo  izglītību,
pilates
 2. Starptautiskais Diploms ITEC (London), kas apliecina iegūto izglītību ar iespēju strādāt vairāk nekā 35 pasaules valstīs, t.s. Lielbritanijā, Īrijā, ASV, Eiropas Savienības valstīs, Austrālijā un Āzijas valstīs (www.itecworld.co.uk)
pilates
Starptautiskais Diploms ITEC ļauj strādāt ārvalstīs bez papildus sertifikācijas, kā arī noderēs dalībai  starptautiskos projektos.

Kam domāta SPORTS & PILATES programma?

 • Sporta treneri, īpaši iesācēji un studenti;
 • Fitnesa treneri un studenti;
 • Sportisti amatieri un visi, kas vēlas uzlabot savus sportiskos sasniegumus;
 • Jogas speciālisti;
 • Dejotāji;
 • Ikviens interesents, kurš vēlas izprast kustības un iegūt zināšanas, lai veidotu nodarbības savas veselības uzlabošanai!

Fitnesa treneriem  šī metode ir noderīga, jo jūs strādājat, lai klientam uzlabotu kustības, veidotu trenētu muskulatūru, attīstītu kardiorespiratorās funkcijas, veidotu pievilcīgāku ķermeni un nostiprinātu stāju. Tomēr nereti pēc treniņiem, īpaši grupu, klienti jūt sāpes muskuļos vai locītavās, pēc treniņa ir nogurums vai palielinās tūska. Šādos gadījumos trenerim noder zināšanas par Pilates kustību tehnikas niansēm, kuras integrēt treniņos to efektivitātes palielināšanai un šo sūdzību mazināšanai.

Turklāt, ja esat sertificēts treneris, šī ir lieliska izdevība savu pakalpojumu klāstu papildināt ar Pilates nodarbībām.

Sporta treneri –  jums ir nepieciešams, lai audzēkņu kustības būtu efektīvas, muskuļi spēcīgi un elastīgi, muskulatūra strādātu koordinēti, mazinātos traumu risks, ekonomiski tiktu tērētas fiziskās darbaspējas un organisma atjaunošanās pēc slodzēm notiku ātri. Tādēļ ir būtiski, lai kustību efektīvs izpildījums ir kļuvis par ieradumu. Vai Pilates metode spēj jums sniegt ieteikumus? Jā!!!

Jogas speciālisti, mēs piedāvājam šo programmu apgūt arī jums, jo pētījumi pierāda un modernās tendences pasaulē apliecina, ka arī jogas praksē jums noderēs pilates tehnikas akcenti, kā arī aktuālā tendence ir integrēt jogas un pilates metodes vienā nodarbībā. Šī ir lieliska iespēja papildināt jūsu zināšanas, kā arī veidot aktuālu, interesantu un noderīgu nodarbību piedāvājumu klientiem!

Topošie studenti! SPORTS & PILATES programmas noslēgumā jūs iegūsiet ne tikai izglītības iestādes izsniegtu apliecību, bet jums ir arī iespēja iegūt starptautisku ITEC sertifikāciju, kura noderēs dalībā starptautiskos projektos un ļaus strādāt ārvalstīs bez papildus sertifikācijas!

Elastīgais mācību grafiks ļauj apvienot darbu ar mācībām, mācīties citā izglītības iestādē vai audzināt bērnus.

Programmā uzzināsi par Pilates metodi, mācīsies būtiskākos tās vingrinājumus, sapratīsi, kā šo metodi integrēt savā vai savu audzēkņu un klientu treniņu procesā, lai uzlabotu kustību efektivitāti un mazinātu traumu riskus, pilnveidotu stāju.

Papildus iegūsi drukātus un elektroniskus mācību materiālus, pasniedzēju atbalstu, jaunus draugus un pieredzes apmaiņu!

Nepieciešamie dokumenti, lai iestātos kursā:

 • Pase vai ID karte;
 • Divas fotogrāfijas (3×4 cm)
 • Noslēgt līgumu par apmācībām.

 

Ir jautājumi?!

ZVANIET: 26-33-00-58

PIETEIKTIES KURSAM  vai  UZDOT JAUTĀJUMU:

  ×