KVALIFIKĀCIJAS CELŠANAS  PROGRAMMA

 SPORTS & PILATES

Latvijas apliecība par pieaugušo neformālo izglītību

Starptautiskais Diploms ITEC (London)

“Diploma in Pilates Teaching 3 level”

SPORTS & PILATES APMĀCĪBAS PROGRAMMA

MĀCĪBU SĀKUMS: 2023.g. 09.oktobrī 

Pilates ir labsajūtas vingrinājumu sistēma, kuras mērķis ir stiprināt dziļos muskuļus, kas stabilizē mugurkaulu. Tā ir muskuļu un skeleta sistēmas traucējumu un slimību profilakse.

Pilates metodes mērķis jau no tās pirmsākumiem ir panākt, lai  treniņu procesā ar apziņas kontroli tiktu pilnveidota kustību efektivitātes.  Turklāt, mērķis ir, lai šīs pilnveidotās kustības kļūtu par kustību ieradumiem, kuru veikšanai apziņas kontrole nav nepieciešama. Metode arī būtisku uzmanību pievērš elpošanas izmantošanai kustību pilnveidošanā, jo elpošana var veicināt kustību pilnveidi un kavēt to. Zināšanas par elpošanas un kustību integrāciju, ir būtiska treniņu komponente.

Kāpēc jāmācās SPORTS & PILATES programmā?

Pilašu pasniedzēju apmācība pēc programmas ‘SPORTS & PILATES’ ir
unikāla ar to, ka tiek atrasta kompleksa pieeja apmācībai – praktiskās nodarbības norit paralēli ar teorētisko apmācību; apzinātai uzdevumu izpildei tiek veltīta īpaša uzmanība.

Pilates metode salīdzinoši ātri panāk kustību pilnveidi, uztur vai veicina tādas fiziskās īpašības kā spēka izturība, lokanība, līdzsvars. Tā efektīvi uzlabo stāju un mazina kumulatīvo traumu riskus, kas rodas no nepareiziem kustību ieradumiem un piespiedu pozām. Metode veicina kustību vieglumu, organisma sistēmu atjaunošanos, veido skaistu ķermeni un uzlabo koncentrēšanās spējas!

Katra kvalitatīvi veikta kustība, kura tiek izveidota kā kustību ieradums fitnesa vai individuālu treniņu laikā, ikdienas kustībās rada “trenēšanās efektu ārpus treniņa”. Tas uztur spēku, izturību, lokanību, līdzsvaru un koordināciju. Kā arī mazina muskuļu un locītavu sāpes, nodrošina labu stāju.

Fitnesa treneri strādā, lai klientam uzlabotu kustības, veidotu trenētu muskulatūru, attīstītu kardiorespiratorās funkcijas, veidotu pievilcīgāku ķermeni un nostiprinātu stāju. Tomēr nereti pēc treniņiem, īpaši grupu, klienti norāda, ka sāpes muskuļos vai locītavās ir palielinājušās, pēc treniņa ir nogurums vai palielinās tūska. Šādos gadījumos trenerim noder zināšanas par kustību tehnikas niansēm, kuras integrēt treniņos to efektivitātes palielināšanai un šo sūdzību mazināšanai.

Savukārt sportā ir vēl vairāk nepieciešams, lai kustības būtu efektīvas, muskuļi būtu spēcīgi un elastīgi, muskulatūra strādātu koordinēti, mazinātos traumu risks, ekonomiski tiktu tērētas fiziskās darbaspējas un organisma atjaunošanās pēc slodzēm notiku ātri. Sportā bieži ir jāveic ātras kustības un nav laika domāt par to pareizu izpildījumu. Tādēļ ir būtiski, lai kustību pareizs un efektīvs izpildījums ir kļuvis par ieradumu.

Eiropā 20.gs. sākumā tika izveidota un līdz mūsdienām ir pilnveidota treniņu sistēma, kura risina visus minētos uzdevumus un kuras principi ir integrējami gan ikdienas kustībās, gan lieliski papildina sporta veidiem raksturīgās kustības un palīdz veidot pievilcīgu ķermeni – Pilates.

Metode mūsdienās tiek dēvēta tās pamatlicēja Džozefa Pilates (Joseph Pilates, 1883 – 1967) vārdā, lai gan sākotnēji pats Dž.Pilates to dēvēja par Kontroloģiju, nosaukumā ietverot metodes būtiskāko principu – treniņu procesā ar apziņu kontrolētu ikvienas kustības veikšanu.

 

Cena 1.modulim:

250 eur mēnesī (3.maksājumi). Maksājot visu summu uzreiz – 600 eur

 

PROMO CENAPiesakoties un slēdzot līgumu par apmācību līdz  01.09.2023. –

TIKAI – 210  eur/mēnesī.  Maksājot uzreiz – 580 eur (par 1.moduli)

 

Cena 2.modulim:

220 eur mēnesī (3 maksājumi).

Maksājot visu summu uzreiz: 580 eur

Noslēdzot līgumu līdz 01.septembrim – 

ĪPAŠĀ CENA – 

TIKAI 210,- Eur mēnesī 

Pabeidzot mācības, tiek izsniegti 
2 dokumenti:
1. SPA SCHOOL Apliecība par pieaugušo neformālo  izglītību,
 2. Starptautiskais Diploms ITEC (London) , kas apliecina iegūto izglītību ar iespēju strādāt vairāk nekā 35 pasaules valstīs, t.s. Lielbritanijā, Īrijā, ASV, Eiropas Savienības valstīs, Austrālijā un Āzijas valstīs (www.itecworld.co.uk)

 

“SPORTS & PILATES” mācību programmā:

 • Pilates metodes pamatprincipi vēsturiskā un mūsdienu aspektā
 • Pilates vingrinājumi uz paklāja bez aprīkojuma, ar mazo aprīkojumu
 • Pilates trenažieru izmantošanas pamati
 • Pilates principu integrēšana dažādos fitnesa nodarbību veidos
 • Pilates principu integrēšana sportā, atbilstoši sporta veidu specifikai
 • Testi un stājas izvērtēšana; to izmantošana, veidojot individuālas vingrošanas programmas
 • Spēka veidi – to izskaidrojums. Dažādi spēka attīstīšanas veidi.
 • Pilates vingrinājumi bērnu un jauniešu treniņu procesā. Izmantojot savu ķermeņa svaru.

Kam domāta SPORTS & PILATES programma?

Mērķauditorija:

•Sporta treneri, īpaši iesācēji un studenti
• Fitnesa treneri un studenti
• Sportisti amatieri un visi, kas vēlas uzlabot savus sportiskos sasniegumus
• Jogas speciālisti
• Ikviens interesents, kurš vēlas izprast kustības un iegūt zināšanas, lai veidotu nodarbības savas veselības uzlabošanai

Elastīgais mācību grafiks ļauj apvienot darbu ar mācībām, mācīties citā izglītības iestādē vai audzināt bērnus.

Programma piemērota sporta un fitnesa treneriem, sportistiem amatieriem un ikvienam, kurš vēlas sev uzlabot kustības un stāju vai papildināt zināšanas par kustībām.

Tikai divas dienas mēnesī, četri mēneši un tu iegūsi zināšanas, kas noderēs taviem sporta audzēkņiem, klientiem un tev pašam vai taviem ģimenes locekļiem!

Programmā uzzināsi par Pilates metodi, mācīsies būtiskākos tās vingrinājumus, sapratīsi, kā šo metodi integrēt savā vai savu audzēkņu un klientu treniņu procesā, lai uzlabotu kustību efektivitāti un mazinātu traumu riskus, pilnveidotu stāju.

Papildus iegūsi drukātus un elektroniskus mācību materiālus, pasniedzēju atbalstu, jaunus draugus un pieredzes apmaiņu!

KAS NEPIECIEŠAMS, LAI IESTĀTOS KURSĀ?

Nepieciešamie dokumenti, lai iestātos kursā:

 • Pase vai ID karte;
 • Divas fotogrāfijas (3×4 cm)
 • Noslēgt līgumu par apmācībām.

 

Mācību centrs SPA SCHOOL apmāca  dažāda vecuma, aktivitāšu un interešu cilvēkus, taču mācību procesa beigās viņus visus apvieno viens – profesija, kas dāvā cilvēkiem prieku un atjauno viņu veselību.

Atklājiet sev skaistuma un veselības pasauli, un atcerieties, ka visvērtīgākais ieguldījums – tas ir ieguldījums zināšanās un Jūsu veselībā!

 

PIETEIKTIES KURSAM  vai  UZDOT JAUTĀJUMU: