Aromterapijas II līmeņa programma

 “AROMATESTS”

Apmācības datumi: 25. un 26. novembrī

Аromatests – tā ir unikāla metode, kas ļauj noteikt cilvēka psihoemocionālā stāvokļa īpatnības. Šī  kursa laikā būs iespēja iepazīties ar lielu kolekciju 100% dabisku aromātu, un, balstoties uz klienta patiku vai nepatiku uz konkrētiem aromātiem, tiek iegūta informācija par viņa nervu sistēmas noturības pakāpi un psiholoģiskās veselības līmeni. Pēc datu  analīzes tiek izstrādāta individuāla programma klienta fiziskā un psihoemocionālā stāvokļa korekcijai.

Аromterapija uzlabo gan cilvēka veselību, gan emocionālo stāvokli, tādējādi ļaujot labāk pielāgoties apkārtējās vides apstākļiem un pārciest stresu.  Aromterapija  ir alternatīvās medicīnas nozare,  kurā tiek izmantota gaistošo aromātisko vielu, iegūtu lielākoties no augiem,  ietekme uz organismu.  Aromterapija – tā ir ne tikai ārstēšana ar ēterisko eļļu palīdzību, bet arī to izmantošana cilvēka  dzīves un darbības  dažādās sfērās.  Mūsdienu aromterapija – tas ir profilaktisks, atveseļojošs, pilnībā dabisks paņēmiens, lai uzturētu labu psihoemocionālo un fizisko formu; terapija, kas ļauj  mazināt vai likvidēt ikdienas  stresu, neļauj attīstīties kaitēm un piedod ikdienas dzīvei aromātu krāšņumu.

Aromterapijas centrs, kas izveidots uz mācību centra SPA SCHOOL bāzes, piedāvā vairākas apmācību programmas aromterapeitiem, SPA speciālistiem, masieriem, kosmetologiem, psihologiem, kā arī visiem interesentiem, kuri vēlas pielietot aromterapiju mājas apstākļos.

Apmācības datumi: 2019.gada 25. un 26. novembrī

Mācību laiks: 10.00 – 16.00

Apmācības cena: 125,- Eur

Īpaša cena WEL kartes īpašniekiem:  110,- Eur

Darba valoda: krievu

×