Maģistra programma

REAFIRMĒJOŠĀ SEJAS MASĀŽA

Apmācību datumi: 03.-05. jūnijs

Šī programma ir speciāli izstrādāta darbam ar pacientiem, kam parādās vecuma pazīmes: vājš ādas turgors, samazināta muskuļu elastība, mainīga sejas ovāla līnija un, protams, grumbas- visas ar vecumu saistītas izmaiņas.

Apgūstot šo materiālu, jūsu hiromasāžas tehnika kļūs pilnvērtīga, un vairākas reizes palielināsies iespējas strādāt ar dažādiem pacientiem.
Šo semināru var iziet tikai pēc sejas hiromasāžas pamatkursa.

“Reafirmante” – tulkojumā no itāļu, spāņu un latīņu valodas nozīmē “stiprināt, reģenerēt”.

Semināra programma:

1. diena:

Ādas, muskuļu novecošanās pazīmes, grumbu topogrāfija, to korekcijas iespēja. Galveno manipulāciju analīze: mīcīšana, pusmīcīšana. To izstrāde un piemērošana shēmās.

2. diena:

Jaunas pamata manipulācijas-mīcīšana, praktizējot tās problemātiskajās vietās. Perkusiju grupas analīze, prakse, kombinācija ar mīcīšanu. Diskusija par shēmu izveidošanu gadījumā, ja tiek veikta tikai atjaunojoša masāža. Un arī manipulāciju pievienošana no šī materiāla pamatkursam, kā ar vecumu saistītu izmaiņu novēršana.

3. diena:

Atkārtosim manipulācijas – perkusijas. Noslēguma diskusija par shēmu izveidi un sagatavošanās to izmantošanai. Divu shēmu versiju pārbaudes veikšana, kas apstiprina masāžu. Jautājumi, atbildes.

 

Pasniedzēja: Margarita Starodubtseva (Krievija) – vadošā pasniedzēja un Masāžas skolas, SPA un Wellness Magistra skolas (Sanktpēterburga) direktore, kosmetoloģe,  Enrique Castells Garcia metodiku skolotāja.

Apmācību datumi: 3., 4. un 5. jūnijs
Apmācības laiks: 10.00 – 17.00

Mācība: 230, – eiro
Īpaša cena studentiem un WEL karšu īpašniekiem: 210, – eiro

×