Enrike Garsia spāņu masāžas tehnika
“HIROMASĀŽA SEJAI”
Apmācības datumi: no 3. līdz 6.februārim

Hiromasāža ir viena no profesora Enrike Kastells Garsia izstrādātajām un visā pasaulē pazīstamajām masāžas tehnikām. Šai masāžai raksturīgs liels papildus un pamatpaņēmienu skaits, kā arī oriģinālo saistelementu daudzveidība.
Hiromasāžas tehnikas pamatā ir mīcīšanas paņēmieni (vairāk nekā 100 paņēmieni), kas efektīvi un daudzveidīgi iedarbojas uz muskuļu, locītavu, nervu un asinsvadu sistēmu. Hiromasāža atrisina tādas organisma problēmas, kā muskuļu nogurums, vājums vai atonija, fibrozes, kontaktūras, osteohondroze, artrīts, pietūkums, celulīts, liekais svars, kā arī palīdz izvadīt toksīnus.
Hiromasāžas paņēmienu un to kombināciju daudzveidība un speciālista meistarība pārvērš katru procedūru par neizmirstamu notikumu, maksimāli ietekmē nervu sistēmu un, reflektori, visas organisma funkcijas.
Sējas hiromasāža palīdz dziļi atslabināt un atbrīvot sējas muskuļus. Tas vis palīdz noņēmt sējas muskuļu hipertonusu un procedūras efektu var salīdzināt ar botoksa injekcijām.

Programmā:
• Ievads terminoloģijā
• Masāžas shēmas analīze
• Ievads pamata manipulācijās
• Praktiskās nodarbības

Pasniedzēja: Margarita Starodubceva (Krievija) – masāžas, SPA un wellness skolas Magistra (Sankt-Pēterburga) direktore un vadošā pasniedzēja, kosmetoloģe.

Mācību datumi: 3., 4., 5. un 6.februārī
Mācību laiks: 10.00 – 17.00

Mācību maksa: 315,- Eur
Īpaša cena SPA kluba biedriem: 290,- Eur

×