Bezmaksas iepazināšanas lekcija:
“Sieviešu veselība. Delīkāti jautājumi, drošas atbildes”

Lekcija izprotot padziļināti sievietes iegurni un tā saistību ar visa ķemeņa veselību, skaistumu un baudu. Iegurņa pamatnes muskulatūras stāvoklis, sievietes klēpja apziņa un zināšanas par norisēm ikmēness hormonālajā ciklā vistiešākā mērā ietekmē sievietes veselību, stāju, skaistumu, enerģiju un partnerattiecības.

Sievietes iegurnis ir gan atbalsta un īstenā spēka vieta, gan personīgā iekšējā krāsniņa, kas ģenerē dzīves un jaunrades enerģiju. Dzemde ir sievietes otrā sirds un radošā telpa, kurā rodas un nobriest visi augļi – bērni, idejas, sapņi, iedvesma.

Virzot savu uzmanību, izprotot un iepazīstot tuvāk savu klēpi, tā ciklus, ritmus un vajadzības, atgūstam resursu un saknes savā sievietes ķermenī, gūstam atbalstu un iedvesmu savai dzīvei, kustībai, attīstībai un attiecībām ar līdzcilvēkiem.

Šis ir aicinājums ikvienai sievietei doties uz sava ķermeņa centru, pie iekšējā avota – sava iegurņa, dzemdes. Tur atrodas jūsu spēja radīt un veidot savu veselīgu dzīvi pašai un piekļūt savam īstenajam viedumam. Iegurnis – aizliegtā tēma. Kādēļ par to nerunā?

Kas ir iegurņa pamatnes muskuļi? Mīts vai patiesība? Kā iegurnis saistīts ar veselību, jaunību un skaistumu? Sievietes īstenā anatomija un delikātie sievišķās veselības jautājumi. Kā intīmie muskuļi ietekmē sievietes dzīves kvalitāti? Sievietes cikls, auglība, libido. Prihoemocionālie sievietes procesi ķermenī.

Vieslektore: Redžina Laura – sertificēta intīmo muskuļu trenere, baudas dūla un apzinātās seksualitātes pasniedzēja Dzīves Mākslas akadēmijā.

Norises datums: 18.septembrī
Dalības maksa: bezmaksas
Norises valoda: latviešu
Pieraksts ir obligāts.

×