Tradicionālā Taizemes masāža
Apmācības datumi: 10.-12. martā

Apmēram pirms 2500 gadiem jogi un doktors Zhivago Komarapatr, kurš dzīvoja Budas laikos, radīja īpašu masāžas procesu. Šī īpašā masāžas procesa pamatā bija viņa ticība, ka ķermeņa iekšējā enerģija ir tieši saistīta ar visu pārējo ķermeņa uzbūvi un tā nevainojamu darbību, un ka enerģiju novirzot pareizā virzienā, ir iespējams sasniegt harmoniju un līdzsvaru starp ķermeņa ikdienas darbību un tā enerģijas izlietojumu.

Taizemes masāžas seansa laikā tiek apstrādātas pilnīgi visas cīpslas un fascijas. Taizemes masāžas seansa pamatā ir šiatcu (enerģētisko punktu aktivizācija) un hatha jogas (lieliskā stiepšanās un locītavu kustīguma uzlabošana) tehnikas. Īpaša uzmanība tiek veltīta kājām, rokām, mugurai un deviņiem punktiem uz vēdera, kas veido rombu ar centru nabas apvidū (šeit atrodas zona, kas regulē iekšējo orgānu enerģētiku).
Pirms procedūras klients pārģērbjas platā kokvilnas apģērbā un noguļas uz speciāla paklājiņa. Taizemes masāža tiek veikta uz grīdas, caur apģerbu. Skan nomierinoša mūzika, un meistars uzsāk masāžu – uzspiež uz bioaktīvajiem punktiem, kas atrodas uz enerģijas līnijām, izstiepj un saspiež muskuļus. Tas atgādina gan jogas, gan reflektoro zonu masāžas seansu.

Masierim Taizemes masāža nav mehānisks darbs, bet gan garīgā prakse, kas harmonizē gan klientu, gan meistaru. Seansa laikā neizmanto ne eļļas, ne krēmus. Retos gadījumos tiek izmantoti speciālie ārstnieciskie augi, kas pastiprina masāžas efektu.

Kādēļ veic Tradicionālo Taizemes masāžu?
Tradicionālās Taizemes masāžas laikā mugurkauls izstiepjas, iztaisnojas, zūd saspringums un palielinās locekļu kustīgums. Klients iegūst ķermeņa lokanību un izjūt neparastu spēka pieplūdumu.

Jūs vaicāsiet: ”Kāpēc man jaiet mācīties tieši pie Jums?”
Atbilde ir viegla. Ļoti svarīgi ir tas, no kā Jūs saņemat zināšas, BĀZI.

Mēs piedāvājam Jums saņemt šīs zināšanas no cilvēka, kurš apvieno divas svarīgākās īpašības: augstāko medicinisko izglītību, specializācijā “Traumotoloģija un Ortopēdija”, kā arī ilgstošu pieredzi Austrumu kultūrā un filozofijā – praktizējošs ārsts traumotologs – ortopēds, austrumu un SPA tehniku pasniedzējs masāžas skolā “Magistra” (Krievija, S.Peterburga) – Jurijs Stetjuničš.

Apmācības datumi: 2020. gada 10., 11., un 12. martā, no 10:00 – 18:00
Mācību maksa: 230,- Eur
Īpašā cena SPA kluba biedriem: 210,- Eur

×